با اولین نگاه به خلق شخصیت و Photo Mode در عنوان Demon’s Souls Remake همراه باشید

۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

خلق یک بازسازی پایه‌ای از اثری به گستردگی و محبوبیت Demon’s Souls که زیر بنای یک ژانر پرطرفدار را ایجاد کرده است، کاری سخت و طاقت فرسا به حساب می‌آید اما سونی و بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) تصمیم گرفتند این ریسک بزرگ را انجام دهند. بازسازی تمام عیار Demon’s Souls در زمینه‌ی شخصی‌سازی و خلق شخصیت اصلی نیز به طور کامل از پایه بنا شده است و از قدرت سخت‌افزار نسل بعدی پلی‌استیشن بهره می‌برد.

ساختن شخصیت اصلی باعث می‌شود بازی‌باز ارتباط عمیق‌تر و احساسی‌تری با دنیای بازی برقرار کند. شما در نقش یکی جنگجوی قدرتمند بازی را پیش نمی‌برید بلکه یک شخصیت عادی و آسیب پذیر هستید که در دنیایی خطرناک با چالش‌های متعدد رو به رو خواهد شد.

در این عنوان شاهد بیش از ۱۶ میلیون جایگشت مختلف خواهیم بود که دست بازی‌باز را کاملاََ باز نگه می‌دارد. همچنین نسبت به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۳ گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتری وجود دارد و قسمت‌های جزئی‌تر نیز قابل شخصی‌سازی خواهد بود. در ادامه تنها چند نمونه از شخصیت‌های طراحی شده توسط تیم توسعه را مشاهده می‌کنید:

تیم توسعه به شدت منتظر تصاویر شخصیت‌های خلق شده‌ی جذاب و یا حتی عجیب و غریب توسط طرفداران است.  به یاد داشته باشید که Demon’s Souls اثر تک‌نفره‌ی نقش‌آفرینی اکشن عمیق و غنی به شمار می‌رود که با المان‌های چندنفره‌ی متقان و نامتقارن همراه شده است. شخصیت اصلی شخصی‌سازی شده توسط شما اهمیت زیادی دارد چرا که می‌توانید آن را به سایر بازی‌بازان نشان دهید و تیم سازنده قصد داشته است که آنقدر شخصی‌سازی گسترده باشد تا شاهد شخصیت‌های قهرمان کاملاََ متفاوتی در این دنیا باشیم. استودیوی بلوپوینت گیمز امیدوار است که این شخصی‌سازی ویژه و از طرفی دنیای زیبای خلق شده باعث شود بازی‌بازان بیش از همیشه در دنیای این عنوان غرق شوند و رویارویی با بازی‌بازان دیگر و باس‌ها به اتفاقی به یاد ماندنی بدل گردد.

وجود Photo Mode کامل نیز باعث می‌شود به بهترین شکل ممکن بتوانید شخصیت اصلی خود را در پیروزی‌های باشکوه ثبت کنید و همچنین آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در Photo Mode می‌توانید گزینه‌ی نمایش یا پنهان کردن سلاح‌ها یا کلاه‌ خود را فعال کنید. همچنین امکان اضافه کردن فیلتر‌های مختلف، زوم کردن و موارد دیگر وجود دارد.

از طرفی توجه داشته باشید که تمامی فیلترها خارج از Photo Mode و برای گیم‌پلی نیز در دسترس شما قرار خواهند داشت. بنابراین شما می‌توانید کنتراست‌ها و رنگ‌های مختلفی را به گیم‌پلی خود اعمال کنید.

بازی Demon’s Souls Remake در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹(۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) برای پلی‌استیشن ۵ به عنوان یک بازی هنگام عرضه‌ی این کنسول منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید