گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعیه : نرخ های جدید تبلیغاتی در گیمفا | چرا تبلیغات در گیمفا سودمند است ؟

۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۸

اینترنت و جوامع مجازی در این سالها تبدیل به منابعی سودمند برای سرمایه گذاران و فروشندگان محصولات متنوع به واسه ی وجود هزاران و میلیونها کاربر اینترنتی شده است.در بین این جوامع و وب سایتهای بیشمار اینترنتی،گیمفا به عنوان یکی از شناخته شده ترین وبگاه های خبری/تحلیلی بازیهای ویدئویی و بروزترین مرکز خبری این صنعت در ایران و خاورمیانه،تبدیل به محل مناسبی برای تبلیغات و سرمایه گذاری شده است.در ادامه مزایای ویژه و فرصت های فوق العاده ی تبلیغات درگیمفا را خواهید دید.

 

قبل از سفارش تبلیغات حتما متن زیر عکس را مطالعه کنید

اطلاعات این تصویر در تاریخ 16فروردین 1392 درج شده است.برای اطلاع از رتبه ی آلکسا به www.alexa.com مراجعه کنید.

=========================

گیمفا بروزترین و پرمخاطبترین وب سایت خبری/تحلیلی بازیهای ویدئویی فارسی زبان :

گیمفا درحالی که دو سال از فعالیتش میگذارد اما توانسته در یک سال گذشته به جمع500 سایت برتر ایرانی و رتبه ی 33 هزار در دنیا بپیوندد و رسیدن به این هدف تنها در عرض یک سال نشان دهنده ی فعالیت مستمر و استثنائی این مجموعه و همچنین کاربران بیشمار آن است.

در این میان،وب سایت گیمفا با میانگین بازدید رسمی بین 50هزار تا 70 هزار نفر در روز و داشتن انجمنی با نزدیک به 10هزار نفر عضو یکی از پرمخاطبترین وب سایت های حال حاضر خبری/تحلیلی بازیهای ویدئویی ایران است.کاربران وب سایت نیز به شکل بسیار گسترده در اخبار و مقالات تخصصی سایت شرکت دارند و به نوعی ما شاهد یک سایت کاملا پویا با کاربرانی همیشه در صحنه هستیم.

اگر به دنیال جایی هستید تا کاربران فعال و بازدیدی بالا داشته باشد و محصولات مرتبط با دنیای بازی های ویدئویی خود را بهتر و بیش از پیش معرفی  کنید،گیمفا بهترین و بروزترین سایت بازیهای ویدئویی فارسی زبان برای این کار است.

رتبه ی آلکسا تا تاریخ 16 فروردین 1392

 

هم چنین بازتاب وب سایت و مجله ی گیمفا باعث شد تا به این لحظه دو بار یکی در برنامه ی “برخط”شبکه ی آموزش و دیگری در برنامه ی “بروز” شبکه ی سه سیما این مجموعه معرفی بشود.

=========================

گیمفا،حامی واقعی صنعت بازی سازی ایران :

در اینکه مجموعه ی گیمفا بیشتر از همه ی مجموعه ها و وب سایت های دیگر از صنعت بازی سازی ایران و بازی های ایرانی حمایت میکند هیچ شکی نیست.گیمفا برای اولین بار در تاریخ صنعت بازی سازی ایران اقدام به انتشار بزرگترین مجله ی الکترونیکی تخصصی بازی های ایرانی کرد که در نوع خود بزرگترین رخداد مطبوعاتی این صنعت به شمار میاید.علاوه بر آن گیمفا رابطه ی متقابل و بسیار خوبی با بیشتر استودیو های بازی سازی داخلی دارد و در مجمع ها و جلسات تشکل های بازی سازی همیشه حضوری فعال دارد.بازی سازان ایرانی به سبب اعتماد سازیی که گیمفا برایشان ایجاد کرده،اولین اخبار از بازیهایشان را سعی دارند در گیمفا به معرض دید عموم قرار دهند.برای نمونه میتوانید به دو شماره از مجله ی گیمفاپلاس ایرانی مراجعه کنید تا استقبالی که بازی سازان ایرانی از ما کرده اند و اطلاعات اختصاصی که در اختیار ما قرار دادند را مشاهده کنید.

بزرگترین رخداد مطبوعاتی صنعت بازی سازی ایران

========================= 

گیمفا،مجموعه ای نو و تازه در جوامع جهانی :

با اینکه مجموعه ی گیمفا متشکل از افرادی جوان است ولی قدمهایی که این مجموعه نه تنها در ایران بلکه بیش از ایران برداشته اند بسیار بزرگ بوده است.گیمفا علاوه بر اینکه با بازی سازان و صنعت بازی سازی ایران بیشتر از هر مرکز خبرگزاری دیگری تعامل و همکاری دارد،با بازی سازان و استودیوهای خارجی نیز در تعامل است.برای مثال گیمفا موفق به ارتباط و مصاحبه با عواملی از شرکت یوبیسافت و EA Games نیز شده است که بازتاب گسترده ای داشت.همچنین این همکاری ها تا معرفی و نمایش محصولات خارجی به خواسته ی آنان نیز بوده است.این موفقیت های گیمفا باعث جذب هرچه بیشتر مخاطبین و بالا رفتن اعتبار این مجموعه نه تنها در ایران بلکه در سطح جهانی میشود.همچنین به زودی شاهد حضور خبرهای گیمفا در وبگاه مطرح N4G و بازتاب جهانی اخبار ما خواهید بود.

=========================

گیمفا،فعال در شبکه های اجتماعی :

مجموعه ی گیمفا نه تنها در داخل سایت بلکه در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت مستمر دارد.برای مثال در شبکه ی فیس بوک صفحه ی اختصاصی Gamefa + به عنوان پرمخاطبترین صفحه ی اجتماعی مجله و وب سایت خبری/تحلیلی بالاتر از رقیبان قرار دارد و فوق العاده فعال هم است.شاید این محل نیز در آینده ای نه چندان دور تبدیل به مرکزی برای تبلیغات محصولات مشتریان بشود.

تا تاریخ 16 فروردین

=========================

گیمفا،فعال در زمینه ی انجمن

فروم یکی از اجزای جدا نشدنی گیمفا است و حضور نزدیک به 10 هزار نفر عضو،تعامل شدیدی را بین کاربران ایجاد کرده است و محل بسیار مناسبی برای به اشتراک گذاری مطالب کاربران شده است.این تعامل و فعالیت کاربران سبب شده تا فروم گیمفا نیز مسیر رو به رشدی طی کند و باعث افزایش بازدید این محل شده است.بدون شک تبلیغات در فروم گیمفا میتواند برای محصول شما بسیار سودمند باشد.

تا تاریخ 16 فروردین 1392

=========================

مجلات الکترونیکی گیمفاپلاس : تحولی نو در مطبوعات الکترونیکی

یکی از دستآورد های گیمفا تاسیس سلسله مجلات الکترونیکی گیمفاپلاس بوده است.اولین شماره از مجله ی گیمفاپلاس در شهریور 91 به عنوان ویژه نامه ی بازی های ایرانی منتشر شد که مورد استقبال بی شماری قرار گرفت.پس از آن بنا بر رایزنی ها و تصمیماتی که گرفته شد،ماهنامه ی الکترونیکی گیمفاپلاس : دیجیتال با هدف پوشش دهی بازی های روز دنیا تاسیس شد که در حال حاضر به یکی از برترین و پرمخاطبترین مجلات الکترونیکی ایران در زمینه ی بازی های ویدئویی تبدیل شده است.طراحی بی نظیر با توجه به استانداردهای جهانی،هایپ های اختصاصی در کنار مصاحبه با بازیسازان خارجی،تحریریه ی حرفه ای و پشتیبانی عالی از مشخصات فنی و حرفه ای این مجله است. مجلات گیمفاپلاس با داشتن مخاطبینی بالای 50هزار نفر و پخش در سراسر فضای مجازی اینترنت،بعد از وب سایت گیمفا بیشترین نما را در اختیار دارد و فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری و تبلیغات محسوب میشود.اطلاعات بیشتر در این صفحه و دانلود و مشاهده مجلات از اینجا.

با توجه به صحبتهای بالا و اطلاعاتی که ثابت کننده ی جایگاه گیمفا در بین رسانه ها است،تعرفه های بسیار خوب و مناسبی نیز برای تبلیغات در نظر داریم که به شرح زیر خواهد بود :

=================================

تبلیغات در صفحه ی اصلی وب سایت گیمفا :

بنر در سایز 60*468 بالای سایت کنار لوگو ماهیانه 100000 تومان ( صد هزار تومان )

بنر در سایز 60*468 در بالای پست های زیر اسلایدشو و صفحه اصلی و بالای پست های صفحات فرعی ماهیانه  80000 تومان ( هشتاد هزار تومان)

بنر در سایز 60*468 در پایین پست های صفحه اصلی و پایین پست های صفحات فرعی ماهیانه 50000 تومان ( پنجاه هزار تومان)

بنر در سایز 240*120 در بالای سایت ستون های کناری ماهیانه 60000 تومان (شصت هزار تومان)

=================================

تبلیغات در انجمن(فروم) وب سایت گیمفا :

بنر در سایز 60*468 ماهیانه 35000 تومان ( سی و پنج هزار تومان )

=================================

تبلیغات در مجله ی الکترونیکی گیمفاپلاس :

کادرتبلیغاتی بر روی کاور مجله (فقط یک کادر پایین کاور) 100000 هزارتومان

صفحه اول مجله (به صورت تمام صفحه)   : 50000 هزارتومان

صفحه آخرمجله (به صورت تمام صفحه) : 30000 هزارتومان

تبلیغ تمام صفحه داخل مجله : 40 تومان | نیم صفحه : 30000 تومان | 1.3 صفحه : 20000 تومان

 

 برای اطلاع از قیمت بنر در سایز های دیگر با ایمیل مدیریت تماس بگیرید.

قبل از سفارش آگهی به نکات زیر توجه کنید:
  • تمام آگهی ها به صورت شبانه روزی و به طور 100 درصد در سایت به نمایش در می آیند و بدون محدودیت هستند.
  • هزینه اعلام شده برای مدت یک ماه پس از قرار گرفتن آگهی در سایت است و آگهی دهنده اگر تا پایان دوره آگهی خود، آن را برای ماه بعد تمدید کند و یا پلن دیگری سفارش دهد، شامل 10٪‌ تخفیف می شود. (تخفیف شامل بنر کنار لوگو نمی شود)

شرایط فنی تبلیغ:

  • فرمت (پسوند) فایل های ارسالی یا باید به صورت تصویر های رایج در وب (مانند JPG, GIF, PNG و …) باشد و یا به صورت انیمیشن فلش. در هر دو صورت اندازه فایل تبلیغی نباید بیشتر از 50 کیلوبایت باشد.
  • تبلیغات باید فاقد هر گونه تصاویر غیر اخلاقی باشند.
  • بنر متحرک نباید صورت تکرار شونده سریع باشد
  • تبلیغات باید در سایزهای زیر آماده شود

 نمونه بنر  468X60

—————————————————

نمونه بنر 120X240

 

توجه کنید که این قیمت ها ثابت نیستند و هر زمان که مدیریت تصمیم به تغییر آن بگیرد تعرفه جدید از طریق همین صفحه اعلام می شود.

سایت گیمفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات یا محصولاتی که تبلیغ آنها در سایت قرار می گیرد نخواهد داشت.

بعد از واریز وجه شماره پیگیری آن را یادداشت کرده و بوسیله ایمیل ارسال کنید.

سفارش تبلیغ در سایت گیمفا

برای پرداخت هزینه تبلیغات می توانید از شماره حساب زیر استفاده کنید و سپس با ایمیل  [email protected]  و یا از طریق فرم زیر و یا شماره 09187512899 (فقط SMS) با مدیریت ارتباط برقرار کنید و اطلاعات بیشتری هم که خواهان آن هستید را از این طریق دریافت کنید.

شماره حساب سیبا بانک ملی

0303721096001

شماره کارت

6037991063929487

شناسه شبا

IR89 0170 0000 0030 3721 0960 01

به نام کسری نراقی (مدیر سایت گیمفا)

————————————————————————————

برای سفارش تبلیغات در مجله ی الکترونیکی گیمفاپلاس :‌

شماره ی تماس :  ۰۹۳۵۷۴۷۱۹۲۸ (دانیال نوروزی)
ایمیل : [email protected]

 

فرم تماس

[contact-form-7 id=”15374″ title=”فرم تماس 1″]

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید