حجم تقریبی نسخه‌ی اکس‌باکس بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مشخص شد

۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

در طی چند سال اخیر، بازی‌های سری Call of Duty به خاطر حجم بسیار بالای خود برروی پلتفرم‌های مختلف شهرت زیادی را کسب کرده‌اند. مثل همیشه، با نزدیک شدن به انتشار بازی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops Cold War، طرفداران می‌خواهند بدانند که برای تجربه‌ی این عنوان باید چند بازی را از روی پلتفرم خود پاک کنند. همان‌طور که می‌دانید، این بازی برروی رایانه‌های شخصی حداقل به ۱۷۵ و حداکثر به ۲۵۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. حال با این‌که نسخه‌ی اکس‌باکس این عنوان به اندازه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی به کنسول شما فشار نمی‌آورد، اما باز هم نیازمند فضای زیادی است.

طبق اطلاعات منتشر شده برروی فروشگاه مایکروسافت، نسخه‌ی اکس‌باکس Call of Duty: Black Ops Cold War تقریباً به ۱۰۰ گیگابایت فضای خالی برای نصب نیاز دارد. از آن‌جایی که بازی در این فروشگاه‌ برای کنسول‌ اکس‌باکس وان و همچنین هر دو کنسول نسل بعدی مایکروسافت لیست شده است، انتظار می‌رود که برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اس و سری اس نیز شاهد حجم مشابهی باشیم. البته به یاد داشته باشید که این فضای مورد نیاز برای زمان انتشار بازی است و شامل حجم به‌روزرسان‌ها و محتویات پس از عرضه‌ نمی‌شود.

لازم به ذکر است که فضای قابل استفاده‌ی SSD کنسول‌ اکس‌باکس سری اکس معادل ۸۰۲ گیگابایت بوده و فضای قابل استفاده‌ی اکس‌باکس سری اس نیز ظاهراً ۳۶۴ گیگابایت است. پس اگر بخواهید بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را برروی کنسول کوچک نسل بعد مایکروسافت تجربه کنید، باید یک سوم از حافظه‌ی آن را به این عنوان اختصاص دهید.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۳ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اس، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در نهایت باید اشاره کنیم که مدتی پیش اطلاعات جدیدی از بخش داستانی، شخصیت‌های بازی و سیستم مورد نیاز آن منتشر شد که پیشنهاد می‌کنیم به آن‌ها نگاهی بیاندازید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید