یکی از طراحان خوش ذوق تصاویری را برای عکس روی جلد تعدادی از انحصاری‌های پلی‌استیشن ۵ طراحی کرده است

14 آبان 1399 - 12:30

به تازگی یکی از طرفداران کنسول‌های پلی‌استیشن دست به خلق تصاویری برای دنباله‌های تأیید شده و احتمالی کنسول نسل نهمی شرکت سونی زده است و به نظر می‌رسد نتیجه‌ی کار بسیار جذاب و چشم‌نواز از آب درآمده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این طراحی‌های زیبا داشته باشیم.

حدود یک هفته تا انتشار کنسول نسل نهمی شرکت سونی فاصله داریم، زمانی که بسیاری از بازی‌بازان سراسر جهان برای هرچه سریع‌تر رسیدن آن لحظه شماری می‌کنند؛ اتفاقی که بازی‌بازان می‌توانند آن را هر شش و یا هفت سال یک‌بار در زندگی خود تجربه کنند.

حال به تازگی یکی از طراحان خوش ذوق که در توییتر (Twitter) با نام کاربری IQRAM شناخته می‌شود، طراحی را برای چهار عدد از عناوین کنسول پلی‌استیشن ۵ طراحی کرده است که این چهار اثر عبارت هستند از بازی‌های God of War: Ragnarok و Horizon Forbidden West که قرار است طی یک و یا دو سال آینده برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شوند و دنباله‌ی فرنچایز‌های Uncharted و Days Gone که همچنان در دست توسعه قرار داشتن نسخه‌ی جدیدی از این دو مجموعه برای کنسول پلی‌استیشن ۵ تأیید نشده است. در ادامه شما می‌توانید تصاویری که ایشان در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشته‌اند را مشاهده کنید.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید در طراحی کاور (Cover) دو بازی Uncharted 5 و همین‌طور Horizon Forbidden West از پوسترهای دو فیلم سینمایی No Time to Die و Alita: Battle Angel الهام گرفته شده است که البته نتیجه‌ی کار حداقل برای طرح روی جلد دنباله‌ی فرنچایز‌ Uncharted بسیار زیبا از آب درآمده است.

همچنین در طراحی کاور بازی God of War Ragnarok نیز همانند تمامی نسخه‌های منتشر شده از مجموعه‌ی God of War شاهد حضور شخصیت نمادین پلی‌استیشن یعنی کریتوس (Kratos) هستیم که البته در اینجا (همانند طراحی‌های ابتدایی این کاراکتر) مشاهده می‌کنیم که خطوط قرمز رنگ برروی بدن این شخصیت با خطوط آبی رنگ جایگزین شده است که بسیار مرموز و جالب به نظر می‌رسد.

در نهایت نیز به طراحی کاور دنباله‌ی عنوان Days Gone می‌رسیم که شاهد استفاده از یکی از اشخاص آلوده شده‌ی جهان بازی یعنی فریکر (Freaker)ها هستیم که با ظرافت و جزئیات زیادی طراحی شده و نتیجه‌ی چشم‌نوازی را برای ناظر به ارمغان آورده است.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) منتشر شده و در بازارهای جهانی برای خرید در دسترس طرفداران‌ قرار خواهد گرفت.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید