اطلاعاتی از نحوه‌ی اجرای بازی Days Gone برروی پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

همان‌طور که می‌دانید، برخی از عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ با بهبودها و ارتقاهایی برای کنسول نسل جدید سونی، یعنی پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شوند. در همین راستا، به‌تازگی جزئیاتی از نحوه‌ی اجرای بازی Days Gone برروی پلی‌استیشن ۵ ارائه شده است.

طبق اطلاعاتی که استودیوی بند (Bend) منتشر کرده است، بازی Days Gone در پلی‌استیشن ۵ برروی رزولوشن ۴K پویا و نرخ تا ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. به لطف وجود درایو SSD، مدت‌زمان بارگذاری بازی برروی این کنسول بسیار سریع خواهد بود.

بازی Days Gone در سال گذشته منتشر شد و گرچه از مشکلاتی رنج می‌برد، اما توانست آمار فروش خوبی را ثبت نماید. استودیوی بند با عرضه‌ی محتوای پس از انتشار به خوبی از این بازی پشتیبانی کرده و گزینه‌های مانند New Game Plus و درجه‌ی سختی و چالش‌های هفتگی جدید را برای آن اضافه کرده است.

استودیوی بند در حال حاضر برروی ساخت یک پروژه‌ی AAA تمرکز کرده است. این احتمال وجود دارد که نسخه‌ی دوم بازی Days Gone در دست توسعه باشد.

Days Gone در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم محمد آریامقدم و تحت عنوان «خداحافظ آرامش!» مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید