گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Prizefighters 2 برای گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Prizefighters 2 همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی تازه‌ای از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Prizefighters 2 دنباله‌ای از این سری به سبک ورزشی و بوکس است که توسط استودیوی کوالیتی گیمز (Koality Games) توسعه و منتشر می‌شود. تیم سازنده برای ساخت این عنوان از آثار کلاسیک استفاده کرده است و به همین دلیل می‌تواند عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جذب کند. در این بازی با گرافیک پیکسلی باید شخصیت دلخواه خود از میان قهرمانان مختلف این رشته را برگزیده و با دفاع یا وارد آوردن مشت‌هایی در زمان مناسب، پیروز میادین شوید. پس از کسب این پیروزی‌ها، امتیازاتی به شما تعلق خواهد گرفت که به وسیله‌ی آن‌ها قادر به شخصی‌سازی کاراکتر خود خواهید بود.  بنابراین علاقه‌مندان به این ورزش جذاب نباید Prizefighters 2 را از دست بدهند؛ چرا که با تغییرات گسترده‌ای نسبت به نسخه‌ی اول نیز همراه شده است و طرفداران این بار به محتویات بیشتری دسترسی دارند.

در وهله‌ی اول، Prizefighters 2 شباهت زیادی به بازی Punch-Out!! دارد و بسیاری از افراد نیز این موضوع را خواهند فهمید. اما به نقل از بازی‌بازان، Prizefighters 2 با عرضه‌ی چند به‌روزرسانی می‌تواند گزینه‌ی بهتری برای انتخاب باشد و پتانسیل بیشتری در جهت محبوب شدن هم دارد. در گیم‌پلی بازی هم می‌توانید در هر کجای رینگ مبارزه قدم بردارید و از فنونی با تنوع بیشتر استفاده کنید که نباید این قضایا را نادیده گرفت. ده دکمه‌ی مختلف روی صفحه برای شما ظاهر می‌شود که برای حرکت، حمله و دفاع هستند. اگر چه این تعداد ممکن است در نگاه اول برای برخی از افراد کمی عجیب باشد، اما در ادامه به آن عادت خواهند کرد.

بخشی در بازی به نام Career Mode وجود دارد و در آن باید یکی از شخصیت‌های مبتدی را برگزیده و رفته رفته به قدرت او اضافه کنید. شرکت در مسابقات مختلف و افزایش توانایی‌های این فرد در بخش گفته شده امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که Career Mode این بازی مورد استقبال هواداران قرار گیرد.

همان‌طور که گفته شد، بازی Prizefighters 2 برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است. دریافت نسخه‌ی ساده‌ی این بازی رایگان است، اما برای تجربه‌ی نسخه‌ی Premium آن شامل تنظیمات بیشتر برای شخصی‌سازی و لباس‌های گوناگون باید مبلغی را پرداخت کنید. گفتنی است که این نسخه تبلیغی هم در خود نخواهد داشت و تجربه‌ی آن بدون هیچ دردسری صورت خواهد گرفت. در پایان می‌توانید تریلری از Prizefighters 2 را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید