گیفت کارت
گیفت کارت

تیم سازنده‌ی Mass Effect Trilogy برای یک “رویداد ویژه” در کنار هم جمع خواهند شد

۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

ماه‌های متوالی است که شایعاتی پیرامون ساخت ریمستر سه‌گانه‌ی اصلی مجموعه‌ی Mass Effect توسط شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) شنیده می‌شود. شایعات تا آنجا پیش رفتند که حتی زمان عرضه‌ی احتمالی این بازی در ماه اکتبر و تاخیر خوردن آن تا سال ۲۰۲۱ را نیز مطرح کردند. از طرفی دیگر، هنوز هیچ اطلاع‌رسانی درباره‌ی این بازی توسط الکترونیک آرتس منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد که اکنون به رونمایی از این ریمستر بیش از هر زمانی نزدیک شده‌ایم. همراه گیمفا باشید.

همه‌ی هواداران Mass Effect با روز N7 یا همان هفتم ماه نوامبر آشنایی دارند؛ روزی خاص که استودیوی بایوویر (BioWare) آن را برای بزرگداشت این مچموعه در نظر گرفته است. این استودیو امسال نیز این روز را با یک لایواستریم جشن می‌گیرد. مارک میر (Mark Meer) صداپیشه‌ی شخصیت مذکر فرمانده‌ Shepard در این سه‌گانه، پستی را در حساب کاربری خود در توییت منتشر کرد و از این لایواستریم به یک “رویداد ویژه” تعبیر کرد:

من به همکاران صداپیشه‌ی Mass Effect و سازندگان برای رویداد ویژه‌ی روز N7 ملحق خواهم شد؛ [این رویداد] شنبه ۱۷ آبان (۷ نوامبر) ساعت ۱۱ به وقت اقیانوس آرام برگزار خواهد شد. منتظر لینک [این رویداد] باشید!

البته هنوز نمی‌توان با قطعیت این “رویداد ویژه” را معرفی نسخه‌ی ریسمتر این مجموعه دانست. از طرفی، شایعات اخیر پیرامون این موضوع به‌خصوص رده‌بندی عنوان  Mass Effect: Legendary Edition در کشور کره،  احتمال آن را افزایش می‌دهد. باید منتظر ماند و دید که محتوای این مراسم چه چیزی خواهد بود؟

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید