قیمت Emote و Takedown‌های بازی Marvel’s Avengers برای همیشه کاهش پیدا کرد

۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

اگرچه تعداد بازی‌بازان عنوان Marvel’s Avengers نسبت به زمان عرضه کاهش پیدا کرده، اما به نظر می‌رسد که این بازی فروش خوبی را تاکنون داشته است. همچنین علی رغم تاخیر نسخه‌ی نسل بعدی بازی و عرضه‌ی شخصیت Kate Bishop، بازی‌بازان به زودی شاهد اضافه شدن Hawkeye به تیم Avengers خواهند بود. حال اگر هنوز در حال تجربه‌ی بازی هستید و قصد دارید تا برخی از آیتم‌های ظاهری آن را خریداری کنید، خبر خوبی برایتان داریم.

پس از برگزاری رویداد اخیر Marvel’s Avengers که کاهش ۵۰ درصدی قیمت takedown‌ها و emote‌ها را به دنبال داشت، استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) حالا رسماً تایید کرده که این کاهش دائمی است و قیمت جدید آیتم‌های گفته‌ شده خواهد بود.

البته با این‌که در حال حاضر costume‌های بازی نیز تخفیف خورده‌اند، اما فعلاً مشخص نیست که این کاهش قیمت شامل آن‌ها نیز خواهد شد یا خیر. به هر حال، اگر به هر دلیلی قصد داشتید تا برای تهیه‌ی آیتم‌های بازی هزینه کنید، حالا زمان مناسبی برای انجام این کار به نظر می‌رسد. برای یادآوری باید اضافه کنیم که بسته‌ی پایه‌ی ۵۰۰ واحدی بازی معادل ۵ دلار است.

بازی Marvel’s Avengers هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین لازم به ذکر است که نسخه‌ی نسل بعدی در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد و به صورت رایگان نیز در اختیار دارندگان نسخه‌ی فعلی قرار خواهد گرفت. اگر به این عنوان علاقه مند شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم به نقد و بررسی و هایلایت اختصاصی آن نیز نگاهی انداخته و موسیقی‌های آن را دریافت کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید