دوست داشتنی و چالش برانگیز | نقدها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Part Time UFO

۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

اگر از دوست داران بازی Part Time UFO باشید، حتما می‌دانید که این بازی در گذشته برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته بود و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. حال پس از گذشت مدتی طولانی، نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن هم در دسترس قرار گرفت و در ادامه می‌توانید شاهد نقدها و نمرات آن باشید.

Part Time UFO عنوانی در سبک‌های اکشن و آرکید است که سازندگان برای ساخت آن از آثار قدیمی فراوانی الهام گرفته‌اند. در این بازی باید هدایت شخصیتی دوست داشتنی را به دست گرفته و به همه‌ی مردم سیاره‌ی زمین برای نجات کمک کنید. شما قادر هستید تا به فعالیت‌هایی نظیر حل پازل‌ها و معماها، کشاورزی، ماهیگیری و مبارزه با دشمنان پرداخته و ساعت‌ها با آن سرگرم شوید. همچنین پس از طی کردن این ماموریت‌ها، وظایف دیگری هم به شما واگذار می‌شود که نباید از آن‌ها غافل شوید. بخش آنلاینی هم در این عنوان دیده می‌شود و بدیهی است که برای تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان به اینترنت نیاز خواهید داشت. فراموش نکنید که در قسمت دونفره، چالش‌ها راحت‌تر از قبل حل خواهند شد.

شما در شهر بازی Part Time UFO ساختمانی در اختیار دارید و با انجام هر ماموریت می‌توانید ارتفاع آن را افزایش دهید. هر چه ساختمان بلندتری داشته باشید، در نزد دیگران بازی‌باز حرفه‌ای‌تری به حساب خواهید آمد. از دیگر ویژگی‌های جالب توجه این عنوان باید به بخش شخصی‌سازی اشاره نمود. علاوه‌بر ارتقای مهارت‌ها، قادر هستید تا لباس‌های جذابی را برای خود خریداری کرده و با ظاهری متفاوت در بازی حاضر شوید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، Part Time UFO انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که دو شرکت هال لبز (HAL Labs) و نینتندو به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Part Time UFO را به عهده داشته‌اند. حال باید دید که واکنش بازی‌بازان در مورد این اثر چه خواهد بود. همان‌طور که گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون نسخه‌ی نینتندو سوییچ Part Time UFO در دسترس قرار دادند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

nintendolife 9/10

در گذشته نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند Part Time UFO را تجربه کرده بودیم و باید بگوییم که این بازی شباهت زیادی به آثار Kirby و World of Goo داشت. حال نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان نیز در دسترس قرار گرفته و با تغییراتی از جمله بخش آنلاین همراه شده است که به جذابیت‌های آن می‌افزاید. علاوه‌بر آن، شاهد حالت‌های بیشتری نیز هستیم و باگ‌های موجود در آن تا حد زیادی برطرف شده‌اند. در مجموع Part Time UFO را به تمام بازی‌بازان پیشنهاد می‌کنیم.

Hobby Consolas 7.8/10

دو سال قبل، بازی Part Time UFO برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد و مورد استقبال بازی‌بازان زیادی هم قرار گرفت. حال دارندگان نینتندو سوییچ هم فرصت تجربه‌ی این بازی را دارند و بد نیست بدانید که تغییراتی در این نسخه مانند بخش آنلاین، نحوه‌ی کنترل و افزایش کیفیت اعمال شده است. گیم‌پلی بازی بسیار نشاط‌آور و لذت‌بخش است و علاقه‌مندان به آثار اکشن و آرکید آن را دوست خواهند داشت.

Video Chums 7/10

Part Time UFO یکی از برترین بازی‌های آرکیدی است که تا به حال تجربه کرده‌ایم. وظایف فراوانی در این بازی به شما محول می‌شود و باید در مدت زمان مشخصی آن‌ها را انجام دهید. گیم‌پلی این اثر بسیار بامزه است و عده‌ی زیادی را به خود جذب خواهد کرد.

AOTF 7/10

اگر از دوست داران عناوین پلتفرمر مانند Kirby هستید، بازی هیجان انگیز شرکت هال لبز یعنی Part Time UFO را تجربه کنید. ماموریت‌ها و پازل‌های موجود در این بازی تا حد زیادی جذاب هستند و نباید این قضیه را نایدیده گرفت. البته تیم سازنده می‌توانست روی جزئیاتی از گیم‌پلی این بازی بیشتر وقت بگذارد. حال باید دید که در آینده چه به‌روزرسانی‌هایی برای آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید