نسخه‌ی استیم بازی Guild Wars 2 تاخیر خورد

۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

استودیوی آرنانت (ArenaNet)، خالق بازی نقش‌آفرینی آنلاین Guild Wars 2، برنامه‌های خود برای انتشار این بازی برروی فروشگاه استیم را رسما لغو و انجام این کار را به تاریخی نامعلوم موکول کرده است.

استودیوی آرنانت از مدتی پیش با شرایطی دشوار روبه‌رو شده است. مشکلات این استویو به اخراج تعدادی از کارمندان خود در ماه اکتبر ختم شد. البته در آن زمان هنوز مشخص نبود که این مسائل در نهایت چه تاثیری بر بازی Guild Wars 2 و بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید آن خواهند داشت. با این حال، کاهش نیروی انسانی در استودیو اولین تاثیر خود را با تاخیر در انتشار بازی برروی فروشگاه استیم نشان داده است. در ماه آگست، تیم سازنده اعلام کرده بود که بازی در ماه نوامبر سال جاری میلادی برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد. با این حال، استودیوی آرنانت امروز رسما انتشار بازی برروی این فروشگاه را به تاریخی نامعلوم موکول کرده است.

سازندگان Guild Wars 2 با انتشار خبری اعلام کرده‌اند که پورت بازی برای فروشگاه استیم در حال حاضر متوقف شده است. متاسفانه تیم سازنده نه تنها تاریخ جدید انتشار بازی برروی این فروشگاه را اعلام نکرده بلکه حتی هیچ تضیمینی مبنی بر این که بازی قطعا برروی استیم عرضه می‌شود را نیز ارائه نکرده است. با توجه به این موضوع، بازی Guild Wars 2 در حال حاضر تنها از طریق لانچر اختصاصی آرنانت در دسترس خواهد بود.

استودیوی آرنانت هیچ اشاره‌ای به دلیل توقف کامل روند پورت بازی برای فروشگاه استیم نکرده و تنها بیان کرده است که اولویت اول آن‌ها ساخت و تکمیل بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید بازی یعنی End of Dragons خواهد بود. علاوه بر این، استودیوی سازنده بیان کرده است که قصد دارد داستان فعلی بازی یعنی Icebrood Saga: Champions را نیز به پایان برساند. در انتهای مقاله‌ی منتشر شده، سازندگان بازی وعده‌ی انتشار یک تریلر جدید از بازی در آینده‌ی نزدیک را به هواداران داده‌اند.

بازی Guild Wars 2 در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید