رویداد Undead Fog بازی Call of Duty Mobile آغاز شد

۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

رویداد هالووین برای بازی Call of Duty Mobile با شروع رویداد “Undead Fog” در سراسر جهان آغاز شده است. دیشب یک به‌روزرسانی جامع برای این عنوان اعمال شد و طرفداران آماده هستند تا احتمالات مرگبار جدید Call of Duty Mobile را فراهم کنند.

با اضافه شدن Undead Fog ، محتوا و چالش‌های جدیدی به بازی وارد شده است. به خاطر داشته باشید که این محتوای جدید در همان مقیاسی نیست که در Call of Duty: Warzone’s Haunted Verdansk دیده می‌شود، اما با این وجود یک جشن سرگرم کننده ایجاد می‌کند. رویداد هالووین انتظارات زیادی از آن می‌رود، زیرا مستقیماً به دنبال رویداد Call of Duty: Mobile Anniversary برگزار می‌شود. این تجربه هالووین بر اساس انتظاراتی است که رویداد موفق سال گذشته تعیین کرده و حتی هالووین بیشتری را برای جامعه‌ی موبایل به ارمغان می‌آورد. رویداد Undead Fog با کارت اسلحه XP ، ظاهر جدید موتور سیکلت، کوله پشتی Jack O ‘Lantern، لباس جدید و کارت دعوت شاخ‌های شیطان به طرفداران خود پاداش می‌دهد. این جوایز را می‌توان به راحتی از طریق شرکت در این رویداد با زمان محدود به‌دست آورد. برای تکمیل وظایف و به دست آوردن جوایز آن ، بازیبازان باید در حالت بازی با مضمون هالووین شرکت کنند. این حالت بازی دارای به‌روزرسانی لوازم تزئینی، از جمله مه و سایر شگفتی‌ها است که بازیبازان می‌توانند با پیشرفت رویداد کشف کنند. شرکت در Call of Duty Mobile کاملا رایگان است.

این رویداد تنها یکی از چندین رویدادی است که در سراسر جامعه‌ی Call of Duty اتفاق می‌افتد. در حالی که طرفداران همچنان قفل جایزه‌های ناخوشایند را باز می‌کنند، توسعه دهندگانی که در وصله سازی خطاهای مختلف کار می‌کنند در رویداد Call of Duty: Warzone، برخی از بازیبازان پس از تکمیل محتوای Trick or Treat، با مشکل بازپرداخت پاداش نهایی روبرو شدند. با از دست دادن بازیبازان Pumpkin Punisher ، استقبال از این رویداد اندکی کاهش یافت، اما تأثیر کلی آن هنوز برای جامعه‌ی بازی مثبت بود. Call of Duty کار بزرگی انجام داده است که روحیه‌ی تعطیلات را به بازی وارد کرده است. در حالی که بازیبازان جنبه‌های مختلف رویداد هالووین Call of Duty Mobile را بررسی می‌کنند ، مطمئناً بازخورد زیادی در کانال‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی وجود دارد. از آنجا که این رویداد در حالت بازی بتل رویال Call of Duty Mobile در حال انجام است ، شاید بازیبازان بخواهند نگاهی به برخی از بارگیری‌های قدرتمند Call of Duty Mobile بیندازند. این بارگیری‌ها می‌توانند به بازیبازان برای داشتن تأثیر واقعی و آوردن بزرگترین کیف دیجیتالی، از توانایی رقابتی برخوردار شوند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از رویداد Undead Fog را می‌توانید مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

Call of Duty Mobile برای گوشی‌های هوشمند هم اکنون در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید