درامد ماه اول نسخه‌ی موبایل Genshin Impact معادل ۲۴۵ میلیون دلار بوده است

۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

عنوان رایگان Genshin Impact یکی از بازی‌‌های محبوب و موفق امسال محسوب می‌شود که تاکنون بازی‌بازان زیادی را در دنیای خود غوطه‌ور کرده است. حال همان‌طور که انتظار می‌رفت، علی رغم رایگان بودن بازی، بازی‌بازان مبلغ زیادی را برای خرید شخصیت‌ها و آیتم‌های Genshin Impact خرج کرده‌اند.

گزارش اخیر Sensor Tower درامد ماه گذشته‌ی نسخه‌ی موبایل Genshin Impact را نشان می‌دهد که ممکن است عده‌ی زیادی را غافلگیر کند. از زمان عرضه‌ی بازی در تاریخ ۷ مهر (۲۸ سپتامبر) تا یک ماه بعد یعنی تاریخ ۶ آبان (۲۷ اکتبر)، استودیوی می‌هویو (miHoYo) مبلغ ۲۴۵ میلیون دلار را از طریق خرید‌های درون برنامه‌ای بازی کسب کرده است. همان‌طور که گفته شد، این آمار تنها با در نظر گرفتن نسخه‌ی موبایل Genshin Impact بدست آمده است و شامل هزینه‌ای که بازی‌بازان رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ برای بدست آوردن شخصیت‌های پنج ستاره‌ی بازی کرده‌اند، نمی‌شود.

علاوه بر Genshin Impact، عناوین Honor of Kings ،PUBG Mobile ،Pokemon GO و Monster Strike نیز جزو بهترین بازی‌های موبایل از نظر درامد در طی یک ماه گذشته محسوب می‌شوند. اگر با سیستم Gacha بازی Genshin Impact آشنایی ندارید، بازی‌بازان برای بیشتر کردن شانس خود برای بدست آوردن شخصیت‌ها و آیتم‌های خاص و قدرتمند بازی باید پول واقعی پرداخت کرده تا بتوانند اصطلاحاً به Wish‌های بیشتری دسترسی پیدا کنند. حال با این‌که تا به امروز صحبت‌های زیادی در مورد اخلاقی بودن یا نبودن این سیستم شده است، اما بدون شک نمی‌توان تاثیر بالای آن را نادیده گرفت.

بازی Genshin Impact هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS در دسترس قرار دارد. این در حالی است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان نیز در آینده عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از این‌جا مطالعه کنید.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید