بازی South of the Circle برروی iOS منتشر شد

۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی سازنده‌ی South of the Circle همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی سیستم عامل iOS منتشر کرد که خبر مهمی برای بسیاری از بازی‌بازان است. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

South of the Circle از سری عناوین جذاب به سبک ماجراجویی است که داستان آن به سال ۱۹۶۰ میلادی مربوط می‌شود. در این زمان، سرمای بیش از حد باعث مرگ بسیاری از انسان‌ها و جانوران می‌شود و سایر افراد نیز باید با این مشکل به طور جدی دست و پنجه نرم کنند. شما در این بازی کنترل شخصیتی به نام پیتر (Peter) را به دست دارید که از یک حادثه‌ی عجیب هوایی جان سالم به در می‌برد و باید برای بقا مبارزه کند. علاوه‌ بر این مشکل، وی باید با گذشته‌ی تلخ و تاریک خود نیز کنار بیاید که این هرگز برایش ساده نخواهد بود. بازی از انتخاب‌های مختلفی برخوردار است و شما قادر هستید تا سرنوشت آن را تعیین کنید. بنابراین اگر از هواداران این سبک‌ها هستید، South of the Circle را به هیچ وجه از دست ندهید.

یکی از برترین ویژگی‌های بازی South of the Circle، صداگذاری جذاب و شنیدنی آن است. صداگذاران مشهور و نام آشنایی در این عنوان فعالیت داشته‌اند که سابقه‌ی انجام این کار برای آثاری همچون Chernobyl، Game of Thrones و Downtown Abbey را داشته‌اند. تصاویر هنری و به طور کلی گیم‌پلی بازی نیز به شدت چشم‌نواز هستند و عده‌ی زیادی از این قضیه لذت خواهند برد. یکی از اعضای تیم سازنده در خصوص این اثر گفته است:

هدف ما با توسعه‌ی South of the Circle، لذت بردن و سرگرم شدن بازی‌بازان است و امیدوار هستیم که به این مهم دست یابیم. تا جایی که امکان داشت روی داستان این بازی کار کردیم و حالت سه‌بعدی آن، ما را هم به وجد آورد. بی صبرانه منتظر واکنش بازی‌بازان در مورد اثرمان هستیم.

همان‌طور که گفته شد، بازی South of the Circle از امروز برروی سیستم عامل iOS و به طور دقیق‌تر سروی اپل آرکید در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند آن را تجربه و دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید