بازی The Eternal Cylinder تاخیر خورد

۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت ای‌سی‌ای تیم (ACE Team) امروز در خبر بدی اعلام کرد که عرضه‌ی بازی The Eternal Cylinder با تاخیری نسبتا طولانی همراه شده است و بازی‌بازان برای تجربه‌ی آن باید مدت بیشتری صبر کنند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، در ادامه با ما همراه باشید.

The Eternal Cylinder از سری عناوین جهان‌باز، بقا و ماجراجویی است که در آن باید به محیطی عجیب و غریب وارد شده و به کشف رمز و رازهای متنوعی بپردازید. موجودات غیرعادی هم در این جهان وجود دارند که Trebhums نامیده می‌شوند. وظیفه‌ی شما این است که دلیل به وجود آمدن این جهان و حیوانات آن را متوجه شده و برخی از مشکلات موجود در آن را حل کنید. در جریان بازی پازل‌های مختلفی هم سر راهتان قرار می‎‌گیرد که بسیار دلچسب و هیجان انگیز هستند. پس از گذشت مدتی، قدرت‌های خوبی نظیر پرواز کردن و شنا را می‌آموزید و قادر هستید که از آن‌ها برای پیشروی بهتر و سریع‌تر بهره ببرید. چندی پیش هم ویدئویی از The Eternal Cylinder در دسترس قرار گرفت که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

گیم‌پلی و محیط بازی The Eternal Cylinder به گونه‌ای طراحی شده است که بعدها از آن به عنوان اثری خاطره‌انگیز یاد کنید. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه این بازی باید به داستان گیرا، امکان تشکیل قلمرو با متحدان، کاراکترهای متنوع و سیستم مبارزات نوین اشاره داشت که هر یک ممکن است موجب محبوبیت آن شود. بد نیست بدانید که دو استودیوی ای‌سی‌ای تیم و گود شفرد (Good Shepherd) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

بازی The Eternal Cylinder ابتدا قرار بود اواخر امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد، اما ظاهرا مشکلاتی در روند توسعه‌ی آن به وجود آمده است. علاوه‌بر آن، تیم سازنده قصد دارد تا تغییرات جزئی را در محیط این بازی ایجاد کند و باید دید که در این خصوص چه عملکردی از خود به جای خواهد گذاشت. بنابراین، The Eternal Cylinder در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی به دست هواداران خواهد رسید. نسخه‌ی بتای بازی هم قرار است اوایل سال آینده عرضه شود و بازی‌بازان را تا حدی با حال و هوای آن آشنا کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید