ماجراجویی کلاسیک | نقدها و نمرات بازی Agatha Christie – The ABC Murders

۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

بازی Agatha Christie – The ABC Murders چندی پیش برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، و نینتندو سوییچ و همچنین سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متوسطی پیرامون آن عرضه شده است. در همین راستا، امروز نقدها و نمرات این عنوان تکمیل شد که برای مشاهده‌ی آن‌ها، در ادامه با ما همراه باشید.

Agatha Christie – The ABC Murders عنوانی در سبک ماجراجویی به صورت سه‌بعدی است که چند ماه قبل توسط سازندگانش معرفی شد و با عرضه‌ی چند تریلر توانست بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به این ژانر را به خود جذب کند. تیم سازنده سعی داشته است تا برای ساخت این بازی از آثار کلاسیک و همچنین رمانی با همین نام الهام بگیرد. شما در این عنوان باید کنترل کارآگاهی معروف و دوست داشتنی به نام Hercule Poirot را به دست گرفته و تحقیقات خود را در مورد پرونده‌ای عجیب آغاز کنید. قاتلی سریالی در سطح شهر برای هدف نامشخصی شروع به کشتن مردم بی‌گناه می‌کند و شما باید هر طور شده جلوی اقدامات وی را بگیرید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به آثار رازآلود هستید، Agatha Christie – The ABC Murders ممکن است انتخاب خوبی برایتان باشد.

قابل ذکر است که دو شرکت تاور فایو (Tower Five) و مایکرویدز (Microids) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Agatha Christie – The ABC Murders را به عهده داشته‌اند. ضمنا هیچ بخش آنلاین و چند نفره‌ای در این اثر دیده نمی‌شود و تمام قسمت‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک نفره طی کنید. شایعاتی هم در مورد انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان به گوش می‌رسد و باید دید که واکنش سازندگان در  این خصوص چه خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون این بازی نیز در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

DIGITALLY DOWNLIADED.net 7/10

به طور کلی باید گفت که Agatha Christie – The ABC Murders یک بازی ماجراجویی به صورت point and click بسیار سرگرم کننده است که تا لحظه‌ی پایانی بازی‌بازان را درگیر خواهد کرد. البته برخی از پازل‌های این بازی به خوبی طراحی نشده‌اند و نمونه‌ی آن‌ها را در عناوین فراوانی مشاهده‌ کرده بودیم. به هر شکل اگر از علاقه‌مندان به سبک ذکر شده هستید، Agatha Christie – The ABC Murders انتخاب ایده‌آلی برایتان خواهد بود.

Hey Poor Player 7/10

اگر از دوست داران سری Agatha Christie، عناوین رازآلود، ماجراجویی و پازلی هستید، از تجربه‌ی Agatha Christie – The ABC Murders غافل نشوید. این بازی بسیار کوتاه است و تقریبا یک روزه قادر به اتمامش خواهید بود. تنها کار این است که به شخصیت اصلی یاری رسانده و قاتل سریال را پیدا کنید.

Pure Nintendo 7/10

Agatha Christie – The ABC Murders یک نمونه‌ی تقریبا متفاوت از سبک ماجراجویی به صورت point and click است که شاید عده‌ی زیادی را طرفدار خود کند. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی ایرادات کوچک و بزرگی دارد و باید منتظر اقدام تیم سازنده در این زمینه باشیم.

Nintenderos 6.6/10

Agatha Christie – The ABC Murders یک بازی ماجراجویی کلاسیک است که بازی‌بازان را با چالش‌ها و پازل‌های فراوانی مواجه می‌کند. طراحی بسیاری از این پازل‌ها مشکل دارد و برخی از آن‌ها هم بسیار ساده هستند. اگر تنها از هواداران سبک گفته شده هستید، توصیه می‌کنیم پس از انجام تحقیقات خود پیرامون این بازی، آن‌ را تجربه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • mohsenj74 گفت:

    ماجراجویی کلاسیک In Love چه بازی های جالبی بودن این سبک ها ، یکی از چیزایی که متنفر میکنه منو از سایت متا نابود کردن ژانر ادونچر هست چون شاهکار هم باشه بازی باز مورد بی مهری قرار میگیره بر عکس خیلی از سبک های دیگه دقیقا از نسل ۷ به این ور باعث کم فروغ شدن ژانر ادونچر همین سایت لعنتی و ترس بازیساز از نمرات این سایت هست که میتونه پرونده بازیساز رو ببنده……البته من کلی صحبت کردم و اصلا منظورم فقط به این بازی نیست .

    0
    0