گیفت کارت
گیفت کارت

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Watch Dogs: Legion

۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در اولین روزهای دومین ماه پاییز، بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت، به سراغ موسیقی‌های بازی Watch Dogs: Legion رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

Watch Dogs: Legion یک عنوان اکشن ماجراجویی و جدیدترین نسخه از سری محبوب Watch Dogs به شمار می‌رود که به تازگی در دسترس قرار گرفته‌ است. بر خلاف دو نسخه‌ی قبلی که در آمریکا جریان داشتند، این بار Watch Dogs Legion بازی بازان را به شهر لندن خواهد برد همچنین بر خلاف گذشته تنها کنترل یک شخصیت از پیش تعیین شده را به عهده نخواهید داشت بلکه جهان بازی مملو از NPC‌های زیادی است که بازی‌بازان قادرند از میان NPC‌هایی که در دنیای بازی وجود دارند، یکی را به عنوان شخصیت اصلی خود انتخاب کنند و وظیفه‌ی آن‌ها این است که DedSec را بازسازی کرده و در مقابل گروه‌های مخالف در شهر لندن مبارزه کنند. اگرچه قابلیت هک کردن همچنان بخش عمده‌ای از گیم‌پلی بازی را تشکیل می‌دهد اما به گفته‌ی سازندگان در این بازی قرار است شاهد سیستمی تکامل یافته‌تر از ویژگی هک کردن و قابلیت‌های جدیدی برای آن باشیم.

موسیقی‌های بازی Watch Dogs: Legion توسط آقای Stephen Barton تهیه شده‌اند که سابقه‌ی ساخت موسیقی‌های بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و همچنین Titanfall 2 را در کارنامه‌ی خود دارد. شما می‌توانید موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار‌ داده شده دریافت کنید:

دانلود آلبوم موسیقی‌های بازی Watch Dogs: Legion با کیفیت MP3

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید