بازی Carto در دسترس قرار گرفت

۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی سانهد گیمز (Sunhead Games) بالاخره امروز بازی Carto را برروی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار داد که برای بسیاری از بازی‌بازان خبر مهمی است. ضمنا به منظور بیشتر آن‌ها، تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Carto از سری عناوین پازلی و ماجراجویی است که در آن باید کنترل دختری کنجکاو را به دست گرفته و سفری طولانی و جذاب را در پیش بگیرید. داستان بازی از این قرار است که این دختر با مادربزرگ خود مشغول تفریح است که ناگهان طوفانی سهمگینی رخ داده و این دو نفر از هم جدا می‌شوند. حال شخصیت اصلی باید با طراحی نقشه‌های متنوع و استراتژی‌های به موقع، راه نجات خود را پیدا کند. از ویژگی‌های برجسته‌ی این عنوان باید به امکان سفر به بخش‌های مختلف و و یافتن دوستان فراوان برای راهنمایی‌های بیشتر اشاره داشت. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، Carto را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی تایوانی سانهد گیمز وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است و شرکت هامبل گیمز (Humble Games) را هم باید ناشر آن به حساب آورد. استودیوی سازنده سابقه‌ی توسعه‌ی عناوینی نظیر A Ride Into the Mountains و The Swords را داشته و بیشتر در حوزه‌ی ساخت آثار مربوط به گوشی‌های هوشمند فعالیت کرده است. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در مورد این بازی و تماشای تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

همان‌طور که گفته شد، بازی Carto از امروز به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ رسیده است و بازی‌بازان می‌توانند نسبت به دریافت و تجربه‌ی آن اقدام نمایند. ضمنا برای تصمیم گیری بهتر در مورد خرید این بازی، ابتدا می‌توانید دموی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان را به صورت رایگان دانلود کنید. در پایان می‌توانید ویدئویی از Carto را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید