Dying Light Anniversary Edition معرفی شد

۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی تک‌لند (Techland) از نسخه‌ی Anniversary Edition بازی Dying Light برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است. این نسخه از بازی در تاریخ ۱۸ آذر ماه سال جاری (۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) و با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

در توضیح این بازی آمده است:

در شهری که مورد حمله‌ی یک ویروس زامبی قرار گرفته است، زنده بمانید. با تصمیمات دشواری که در ماموریت مخفی خود باید اتخاذ کنید، روبه‌رو شوید. آیا وفاداری شما به مافوق خود قوی‌تر از اراده‌ی شما برای نجات بازماندگان خواهد بود؟ تصمیم با شما است.

با گذشت ۵ سال از عرضه‌ی اولیه، این بازی جهان‌باز و پرفروش بیش از ۵۰ جایزه‌ی مختلف را کسب کرده و به یک ماجراجویی زامبی‌محور عظیم تبدیل شده است. ما نسخه‌ی Enhanced Edition بازی در کنار تمامی بسته‌های گسترش دهنده و محتوای عرضه شده برای بازی به همراه فهرستی از بهترین محتوای قابل دانلود را در مقابل شما قرار داده‌ایم. این نسخه از بازی شامل کمپین عظیم The Following و حالت جدید Hell Raid خواهد بود. از تجربه‌ی تمامی نقشه‌ها، سلاح‌ها، دشمنان، آیتم‌ها و لباس‌ها لذت ببرید.

ویژگی‌های کلیدی

  • جهانی وسیع: با داشتن آزادی و اختیار عمل کامل به گشت و گذار در دنیای وسیع بازی با اتمسفر خاص آن بپردازید. از حرکات پارکور برای بالا رفتن از ساختمان‌ها و رسیدن به دور از دسترس‌ترین نقاط شهر استفاده کنید.
  • مبارزات خلاقانه: در مبارزات خشن و بی‌رحم بازی شرکت کرده و راه‌هایی خلاقانه برای شکست دشمنان خود را کشف کنید. از محیط اطراف خود در کنار سلاح‌ها و توانایی‌های مختلف به بهترین شکل استفاده و بر دشمن برتری پیدا کنید.
  • چرخه‌ی شب و روز: تغییر شدید جهان بازی در شب و روز را حالی که از یک شکارچی به شکار تبدیل می‌شوید، شخصا تجربه کنید. با تهدیدات حاضر در جهان روبه‌رو شده و یا بدون طلف کردن وقت با آخرین سرعت فرار کنید.
  • کوآپ چهار نفره: با دیگر بازی‌بازان متحد شده و شانس خود برای بقا را افزایش دهید. کمپین بازی را در کنار یکدیگر کامل کرده و با چالش‌های مختلف روبه‌رو شوید.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید