تریلر جدیدی از Watch Dogs: Legion با محوریت ویژگی‌های نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس منتشر شد

سرانجام بازی Watch Dogs: Legion روز گذشته برروی کنسول‌های نسل فعلی و رایانه‌های شخصی منتشر گردید. شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به‌تازگی تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده است که در آن ویژگی‌های نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس، از جمله قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing) نمایش داده می‌شود.

نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس بازی Watch Dogs: Legion برروی رزولوشن ۴K و با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. در کنار کاهش چشمگیر مدت زمان بارگذاری، بازی‌بازان  در دنیای باز این بازی شاهد کیفیت بالاتری خواهند بود. این بدان معنی است که سایه‌ها، اهداف رندر، بافت‌ها و میزان دید بسیار بهتر به نظر می‌رسند. بازتاب‌های پرتوی رهگیری شده و نرخ تازه‌سازی متغیر نیز در نسخه‌های نسل جدید این بازی وحود دارد که موجب می‌شود بازی‌بازان هنگام کاوش در شهر لندن غوطه‌وری بیشتری را احساس نمایند. افرادی که نسخه‌ی اکس‌باکس وان این بازی را در اختیار دارند، می‌توانند از طریق Smart Delivery به صورت رایگان بازی خود را به نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس ارتقا دهند.

در ادامه می‌توانید تریلر ویژگی‌های نسخه‌ی اکس‌باکس سری اکس بازی Watch Dogs: Legion را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Watch Dogs: Legion در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس عرضه خواهد شد. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی نیز همزمان با عرضه‌ی این کنسول در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) منتشر می‌شود. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مصطفی زاهدی و تحت عنوان «لندن و هزاران قهرمان» مطالعه بفرمایید.

12345678910(47 رای, میانگین آرا 6٫81 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید