تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Praey for the Gods منتشر شد

۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

استودیو نو متر (No Matter) اخیراً تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Praey for the Gods را منتشر کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بازی Praey for the Gods عنوانی در سبک ماجراجویی جهان باز است. این بازی در یک جهان برفی و یخ زده جریان دارد و شما به عنوان یک قهرمان باید به راز پشت پرده‌ی زمستان بی‌انتهای این سرزمین پی ببرید. این عنوان ابتدا در ژانویه ۲۰۱۹ به صورت دسترسی زودهنگام برروی استیم عرضه شد.

شما در بازی Praey for the Gods می‌توانید از هر چیزی بالا بروید. این موارد شامل خرابه‌ها، کوه‌ها و حتی جانوران غول‌پیکر این سرزمین می‌شود. بازی‌بازان می‌توانند به قله‌های مختلف صعود کرده و با استفاده Glide کردن می‌توانید به مکان‌های غیرقابل دسترسی پیشین برسید. همچنین قابلیت شنا کردن نیز در این اثر وجود دارد و برای کشف مکان‌های مخفی دارای گنج به شنا کردن نیاز دارید.

امکان اکتشاف در جزیره‌ی یخ زده‌ی این بازی وجود دارد و علاوه بر این با جمع‌آوری آیتم‌های مورد نیاز می‌توانید به ساخت و ساز (Crafting) بپردازید. زنده ماندن شما در بازی به تصمیماتتان بستگی دارد. شما می‌توانید آتش ایجاد کرده و برای غذا به شکار بروید. در این راه شما نیاز به دریافت و ساخت سلاح‌های مختلف هستید. Praey for the Gods یکی بازی غیرخطی است که در آن شما انتخاب می‌کنید با چه کسی و چگونه مبارزه کنید.

Praey for the Gods قرار است در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. سازندگان این بازی در حال حاضر توضیحی در مورد احتمال عرضه‌ و یا عدم بازی برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و سری اس ارائه نداده‌اند. کاربرانی که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی را داشته باشند، می‌توانند قابلیت ارتقای رایگان به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ را دریافت کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید گیم‌پلی بازی Praey for the Gods را مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید