حالت جدیدی به نام Undead Fog برای عنوان Call of Duty Mobile منتشر خواهد شد

Android ، iOS ، SmartPhones ، اخبار بازی ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

رویدادهای هالووین عنوان Call of Duty Mobile به‌صورت رسمی آغاز شده و تعداد زیادی محتوای جدید را به اثر تیراندازی محبوب گوشی‌های هوشمند آورده است. تریلر کاملا جدیدی با عنوان”Halloween Fights and Delights” منتشر کرده است که محتوای آینده را به نمایش می‌گذارد. طرفداران Call of Duty Mobile از طریق این پیش پرده، نگاهی اولیه به حالت بازی موجود Pumpkin Confirmed و نقشه‌ی Standoff Halloween خواهند داشت.

هنوز هم ، آنچه بسیاری از طرفداران را به هیجان آورده است حالت بازی “Undead Fog” است که برای فصل ۱۱ بازی Call of Duty Mobile برنامه ریزی شده بود. تاکنون ، همه چیز طبق برنامه به نظر می‌رسد که از ۳۰ اکتبر حالت بازی به طور رسمی منتشر شود  و حالت بازی انتظار می‌رود تا ۵ نوامبر باقی بماند و به بازیبازان اجازه می‌دهد پنج روز از بازی بتل رویال با محوریت زامبی لذت ببرند. در تریلر ، بازیبازان می‌توانند زامبی‌هایی را که در سراسر آلکاتراز در حال پرسه زدن هستند، مشاهده کنند و این امکان را برای یک نبردبتل رویال زامبی‌ها در نقشه‌ی محبوب جزیره فراهم می‌کند. مهم است که بدانید ‘Undead Fog’ یک حالت بازی بسیار متفاوت از حالت Zombie است که در مارس سال جاری حذف شد. اگرچه ‘Undead Fog’ برای مرجع سازی زامبی‌ها طراحی شده است، اما این حالت تولد دوباره حالت اصلی زامبی‌ها نیست. این تریلر از لحاظ جزئیات نسبتاً مرموز بود، اما یک موضوع که در بین طرفداران برجسته بود به پاداش‌های احتمالی اشاره دارد. ارواح با برخی از جعبه‌های پر رمز و راز ظهور می‌کنند، که بسیاری تصور خواهند کرد پاداش‌های بازی است که توسط ارواح محافظت می‌شود. معلوم نیست چه پاداشی در انتظار طرفداران خواهد بود، اما بسیاری گمان میکنند که مشابه رویداد Warzone Trick or Treat خواهد بود.

زامبیها یک موضوع بسیار محبوب در میان مخاطبان Call of Duty هستند. اگرچه عنوان گوشی‌های هوشمند دیگر از حالت زامبی پشتیبانی نمی‌کند ، بسیاری از طرفداران معتقد بودند که فرصت نامعلوم بعدی آن‌ها آغاز بازی Call of Duty: Black Ops Cold War خواهد بود. هنوز هم، به نظر می‌رسد این حالت جدید عطش هواداران را برای حداقل کوتاه مدت با برخی از المان‌های ارواح هالووین برطرف می‌کند. این رویداد اندکی پس از راه اندازی اولین به‌روزرسانی سالگرد Call of Duty Mobile ارائه می‌شود. این به روزرسانی فصل ۱۱ را وارد بازی کرد و نقشه‌های جدید، حالت‌های بازی و نقشه‌ی جدیدی برای حالت بتل رویال Alcatraz را معرفی کرد. با فراگیر شدن محتوای جدید در بازی، سازندگان بسیار احتیاط کرده‌اند تا بازیبازان را تحت فشار قرار ندهند و هر آیتم جدید را با سرعت معقولی ارائه دهند.

12345678910(54 رای, میانگین آرا 7٫96 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید