اطلاعات جدید بازی Crash Bandicoot 4 به نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن اشاره دارد

۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time در اولین ماه جاری میلادی به صورت رسمی برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد اما هم‌اکنون گزارشی در انجمن‌های بازی منتشر شده است که به نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن اشاره دارد. حال بسیاری از بازی‌بازان اعتقاد دارند همانطور که سه‌گانه‌ی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy و Spyro Reignited Trilogy برروی کنسول نینتندو منتشر شدند، در نهایت بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time همین سرنوشت را خواهد داشت.

به تازگی ویدئویی در کانال یوتیوب کاربری کانادایی منتشر شده است که نشان می‌دهد احتمالا به زودی شاهد عرضه شدن بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time برروی کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود. وی در این ویدئو اظهار داشت که موفق شده است در داده‌های مربوط به جدیدترین به‌روزرسان این بازی اطلاعاتی در مورد پورت نینتندو سوییچ پیدا کند. همچنین در این ویدئو شواهدی ارائه شد که نشان می‌دهد توسعه‌دهندگان استودیوی تویز فور باب (Toys for Bob) برخی از کدهای نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Spryo Reignited Trilogy را برای بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time استفاده کرده‌اند و این دو بازی از رزولوشن و نرخ فریم کاملا مشابهی برروی کنسول نینتندو سوییچ بهره می‌برند.

باید توجه داشت که این نخستین بار نیست که درباره‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Crash Bandicoot 4: It’s About Time اخباری منتشر شده است. شرکت اکتیویژن (Activision) ناشر این بازی اخیرا اظهار داشته بود که قرار است بازی‌های زیادی برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود و این شرکت در حال ارزیابی عناوین بیشتری برای این منظور است. همچنین در گذشته برخی کاربران با بررسی کدهای منبع از سایت رسمی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time اطلاعاتی در مورد کنسول نینتندو سوییچ را پیدا کرده بودند و شایعات عرضه‌ی این بازی برروی کنسول مذکور قوت گرفت.

در حال حاضر بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. چندی پیش برخی از کاربران با بررسی رده‌بندی ESRB این بازی نسخه‌ی مربوط به کنسول نسل نهمی اکس‌باکس سری اکس آن را کشف کردند اما هنوز خبر رسمی در مورد آن منتشر نشده است. در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی نقد و بررسی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time از طریق این نشانی بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید