به‌روزرسانی جدید بازی FarmVille 2: Country Escape منتشر شد

۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی زینگا (Zynga) که در گذشته از عرضه‌ی یک به‌روزرسانی برای بازی FarmVille 2: Country Escape خبر داده بود، امروز آن را در اختیار هواداران قرار داد. همچنین ویدئویی از جزئیات این به‌روزرسانی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

FarmVille 2: Country Escape را باید عنوانی در سبک‌های ماجراجویی، پازلی و شبیه‌سازی به حساب آورد که در آن قادر هستید تا مزرعه‌ای را خریداری کرده و فعالیت‌های جالبی همچون کشاورزی و دامپروری در آن داشته باشید. این بازی چندی پیش برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و خیلی زود استقبال خوب بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده را به همراه داشت. پشتیبانی تیم سازنده نیز تا حد زیادی از این بازی خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. هر چند که برنامه‌های این تیم هنوز به اتمام نرسیده است. قابل ذکر است که شرکت زینگا به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. این استودیو تا به حال عناوین درخشانی نظیر CSR Racing، Empires & Puzzles، Merge Dragons!، Merge Magic!، Toon Blast، Toy Blast و Words With Friends را هم تولید کرده است که اکثر آن‌ها به محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان رسیده‌اند.

تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به بازی FarmVille 2: Country Escape با نام The Animal Park هم‌اکنون به دست هواداران رسیده است که بزرگ‌ترین به‌روزرسانی این بازی نیز به حساب می‌آید. از امروز بازی‌بازان قادر هستند تا حالتی جدید با همین عنوان را تجربه کنند. شما به وسیله‌ی این بخش، در یک پارک جدید قرار می‌گیرید و باید به محافظت از حیوانات گوناگون بپردازید. همچنین آیتم‌هایی در صفحه نمایان می‌شوند که باید آن‌ها را جمع‌آوری کرده و در زمان مناسب از آن‌ها بهره ببرید. همچنین The Animal Park دو کاراکتر دیگر را به بازی اضافه کرده است که هر یک در انجام کارها به شما کمک خواهند کرد. یکی از اعضای تیم سازنده در این زمینه گفته است:

از ابتدای عرضه‌ی بازی FarmVille 2: Country Escape، همواره به دنبال راه‌هایی برای سرگرم کردن بازی‌بازان بودیم. این به‌روزرسانی هم حالت تازه‌ای را در بازی ایجاد می‌کند که در آن یاد می‌گیریم تا بیشتر از قبل به حیوانات اهمیت بدهیم. امیدوار هستیم که از The Animal Park لذت ببرید.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از به‌روزرسانی فوق عرضه شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید