۳۴۳ به انتقادات هواداران از Halo Infinite واکنش نشان داد

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

بسیاری از هواداران از عدم انتشار اخبار جدید در مورد Halo Infinite ناراضی هستند و حالا رئیس انجمن استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، به این انتقاد هواداران پاسخ داده است.

رئیس انجمن ۳۴۳ به هوادارانی که از عدم انتشار اخبار جدید در مورد Halo Infinite ناراضی هستند، واکنش نشان داده است. هواداران به طبع دوست دارند که بیشتر در مورد بازی محبوب خود اطلاعات کسب کنند و اگر به خاطر تاریخ ناامیدکننده‌ی Halo Infinite نبود، آن‌ها در کمتر از دو هفته می‌توانستند که به تجربه‌ی این بازی برروی کنسول جدید مایکروسافت یعنی اکس‌باکس سری اکس بپردازند. البته در نهایت این تاخیر به نفع بازی تمام خواهد شد.

جان یونیشک (John Junyszek) که رئیس انجمن ۳۴۳ است، بدون شک وظیفه‌ی سختی از زمان اعلام تاخیر در عرضه‌ی Halo Infinite داشته است و او در واقع باید خشم و ناامیدی هواداران را کنترل می‌کرده است. یونیشک در پاسخ به یک هوادار در توییتر که ۳۴۳ را متهم به عدم ارتباط کافی با هواداران کرده بود، گفت:

با این باور که ما هواداران ارتباط نداریم مخالفم. همین تازگی بود که ۳۴۳ از دو Coating جدید، یکی برای مسترچیف و دیگری برای Warthog او، رونمایی کرد. شاید به دنبال خبر متفاوتی بودید و این قابل قبول است، اما قطعا ما با هواداران خود در ارتباط هستیم.

متاسفانه Halo Infinite در نمایش اولیه‌ی خود کمی ناامیدکننده ظاهر شد و البته با وجود گیم‌پلی جذاب، نتوانست در زمینه‌ی بصری چندان دلچسب عمل کند و قدرت اکس‌باکس سری اکس را به نمایش بگذارد. برای همین است که این تاخیر به نفع بازی است تا شاهد عنوان زیبایی باشیم و Halo Infinite می‌تواند با یک نمایش بسیار بهتر در سال ۲۰۲۱، شوخی‌های اینترنتی علیه خود را از بین ببرد.

شاید هم دلیل کم‌خبر بودن بازی، تمرکز تیم توسعه برروی بهبود جلوه‌های بصری بازی باشد. بازی Halo Infinite در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۱ برروی اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید