بازی My Time at Sandrock معرفی شد

۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

تیم سازنده‌ی My Time at Sandrock امروز در خبر خوبی به معرفی این بازی برای پلتفرم‌های مختلف پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، نخستین تریلر از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

My Time at Sandrock از سری عناوین اکشن، نقش‌آفرینی و ماجراجویی است که داستان آن را باید دنباله‌ای از نسخه‌ی My Time at Portia به حساب آورد. یکی از اعضای تیم سازنده در مورد این نسخه گفته است:

ابتدا My Time at Sandrock قرار بود به صورت یک بسته الحاقی به نسخه‌ی قبلی خود اضافه شود، اما پس از بررسی‌های فراوان دریافتیم که خط داستانی آن کاملا متفاوت است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که این بازی را به صورت جداگانه به دست بازی‌بازان برسانیم. تغییراتی هم در این نسخه اعمال شده است که از آن‌ها باید به گرافیک بهتر و کاراکترها، بخش‌ها و شخصی‌سازی بیشتر اشاره داشت. همچنین در این بازی بازی‌بازان می‌توانند به حالتی چند نفره و هیجان انگیز دسترسی داشته باشند و بسیار مشتاق هستیم تا واکنش آن‌ها در این خصوص را شاهد باشیم.

داستان My Time at Sandrock، شهری آشفته در بیابانی به نام Eufaula را روایت می‌کند که دیگر حس و حال گذشته را ندارد. به دلیل بسیاری از ظلم و ستم‌ها، مردم ترجیح می‌دهند که شهر را خالی کنند و شما با هدایت افرادی شجاع، تنها بازمانده‌های آن به حساب می‌آیید. حال باید چاره‌ای اندیشیده و پس از سر و سامان دادن به اوضاع شهر، مردم را از وجود آرامش در آن باخبر سازید. بدیهی است که عده‌ی زیادی نخواهند شما به اهدافتان دست پیدا کنید. در همین راستا، مهارت‌ها و فنون فراوانی در اختیار دارید و قادر هستید تا از آن‌ها در زمان مناسب بهره ببرید. سازندگان سعی داشته‌اند تا از همان شخصیت‌های خاطره انگیز استفاده کنند و این بار قدرت آن‌ها افزایش یافته است.

در بخش چندنفره‌ی این بازی کار تیمی از اهمیت فراوانی برخوردار است و در صورت رعایت این اصل، می‌توانید به راحتی پیروز نبردها باشید. ضمنا اکاناتی همچون کشاورزی و ملاقات با سایر شخصیت‌ها برای بازی‌بازان فراهم شده است. چهار نوع آب و هوا هم در My Time at Sandrock به چشم می‌خورد و در محیط بازی حیواناتی دیده می‌شوند. در مجموع می‌توان گفت که با اثر پرمحتوایی مواجه هستیم و امیدواریم که روند توسعه‌ی آن به بهترین شکل ممکن پیش برود.

بازی My Time at Sandrock قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. پس از گذشت یک سال، این عنوان در سال ۲۰۲۲ از این حالت خارج شده و به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز خواهد رسید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • sasuto گفت:

    من واقعا عاشق نسخه ی قبلی شدم و زمان زیادی هم بازی ش کردم ولی مشکلی که داشت کم بودن محتوا ی کشاورزی بود که واقعا بعضی مواقع زیادی آدم رو افسرده میکرد که چرا توی همچین الماسی نمیشه درست و حسابی مثل سری بازی های Harvest Moon کشاورزی کرد

    0
    0