Star Wars Jedi Fallen Order با نرخ فریم ۶۰ برروی اکس‌باکس سری اکس اجرا می‌شود

۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

با نزدیک شدن به زمان انتشار کنسول‌های نسل جدید، این سوال در ذهن بسیاری از کاربران شکل گرفته است که بازی‌های محبوب و موفق این نسل با چه کیفیتی برروی کنسول‌های آینده اجرا خواهند شد. خبر خوب برای هواداران بازی Star Wars Jedi Fallen Order این است که این بازی بدون هیچ مشکلی با نرخ فریم ثابت ۶۰ برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس اجرا خواهد شد.

آقای جان لینمن (John Linneman)، از تحلیل‌گران گروه دیجیتال فاندری (Digital Foundry)، با انتشار پیامی در حساب رسمی توییتر خود بیان کرده است که بازی Star Wars Jedi Fallen Order با نرخ فریم ثابت ۶۰ و بدون هیچ افت فریم و مشکلی برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس اجرا می‌شود. البته آقای لینمن در پاسخ به یکی از هواداران تایید کردند که هنوز این نسخه از بازی را با نسخه‌ی اجرا شده برروی رایانه‌های شخصی مقایسه نکرده است.

بازی Star Wars Jedi Fallen Order سال گذشته‌ی میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و با استقبال بسیار خوب هواداران نیز روبه‌رو شد. این بازی ۴ آذر ماه سال جاری برروی سرویس گوگل استیدیا نیز عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید