این بار برف می‌بارد | نقدها و نمرات بازی Pokemon Sword and Shield: The Crown Tundra

۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Pokemon Sword and Shield چندی پیش برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و مورد استقبال بازی‌بازان و به خصوص دوست داران این سری قرار گرفت. حال جدیدترین بسته الحاقی برای این عنوان در دسترس قرار گرفته است و در ادامه می‌توانید شاهد نقدها و نمرات مربوط به آن باشید.

Pokemon Sword and Shield از سری آثار جذاب در سبک‌های ماجراجویی و نقش‌افرینی است که در آن باید با کاراکترهای خاطره انگیز و دوست داشتنی همراه شده و به سفری طولانی بروید. این عنوان سال گذشته به صورت انحصاری راهی کنسول نینتندو سوییچ شد و تا این جا هم پشتیبانی سازندگان از آن با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف، بسیار خوب بوده است. تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری Pokemon در دسترس قرار گرفته، اما این نسخه با داستان، ماموریت‌ها و شخصیت‌های بیشتر و بهتری همراه است. بنابراین تجربه‌ی این بازی را به تمام علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده و دارندگان نینتندو سوییچ پیشنهاد می‌کنیم.

جدیدترین بسته الحاقی بازی Pokemon Sword and Shield تحت عنوان The Crown Tundra، محیط مملو از برف را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. آن‌ها قادر هستند تا در این محیط نیز به گشت و گذار پرداخته و ضمن کشف رمز و رازها، از مناظر چشم نواز آن لذت ببرند. علاوه‌بر آن، کوه‌ها، مردم و قهرمانان تازه‌ای به بازی اضافه شده است که بی شک به جذابیت‌های آن اضافه خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با این بسته و تماشای تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

Pokemon Sword and Shield: The Crown Tundra به ترتیب توسط دو شرکت گیم فریک (Game Freak) و نینتندو ساخته و منتشر شده است. ضمنا استودیوی پوکمون کامپنی (Pokemon Company) هم در امر نشر این عنوان سهیم بوده است. بخش‌هایی از این بازی هم آنلاین بوده و بدیهی است که برای تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر مناطق جهان، به اینترنت نیاز خواهید داشت. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز منتقدان برتر حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون این بسته الحاقی در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

Nintendo Enthusiast 8.5/10

احساس ما این است که The Crown Tundra از دو بسته الحاقی قبلی بازی Pokemon Sword and Shield بسیار بهتر و مفیدتر است. منطقه‌ی جدیدی که برای این بازی طراحی شده است، چالش‌های متنوعی را پیش روی بازی‌بازان قرار می‌دهد که از این قضیه نباید به سادگی عبور کرد. جزئیات کوچکی از این بسته می‌توانست بهتر از این باشد، اما به هر شکل خرید آن کاملا اقدام ارزشمندی خواهد بود.

Nintenderos 8.5/10

The Crown Tundra ماجراجویی جالب و هیجان انگیزی را به نسخه‌ی اصلی اضافه می‌کند. کشف رمز و رازهای آن نیز به اندازه‌ی کافی سرگرم کننده است. چند قهرمان جدید هم از نسخه‌های قبلی این سری به بازی ملحق شده‌اند که بدون شک برای هواداران خاطره انگیز خواهند بود.

Millenium 8.3/10

محتویات و محیط جدید، چیزهایی هستند که ما در بسته الحاقی The Crown Tundra مشاهده می‌کنیم. تجربه‌ی این بسته ارزش وقت گذاشتن را دارد و ما آن را به تمام طرفداران نسخه‌ی اصلی توصیه می‌کنیم. در گذشته بسته‌های الحاقی نسبتا خوبی همچون Isle of Armor برای Pokemon Sword and Shield عرضه شده بود، اما بسته‌ی جدید را باید در نوع خود بهترین دانست.

Meristation 8/10

قطعا The Crown Tundra یکی از برترین محتویاتی است که تا به حال به سری Pokemon اضافه شده است. طراحی منطقه‌ای پر از جزئیات و حالتی جدید برای ماجراجویی بسیار موفقت آمیز بوده است و ما به تیم سازنده بابت این قضیه تبریک می‌گوییم. The Crown Tundra دقیقا همان چیزی است که هواداران از بازی اصلی می‌خواستند.

Power Unlimited 7.8/10

با وجود این که The Crown Tundra با مشکلات کوچکی مواجه است، اما به هیچ وجه برای طرفداران مهم نخواهد بود و آن‌ها ترجیح می‌دهند که از محتویات درون آن لذت ببرند. حال با این بسته الحاقی، Pokemon Sword and Shield به یکی از بهترین عناوین جهان‌باز برروی کنسول نینتندو سوییچ تبدیل شده است. ضمنا تغییرات جالب توجهی در پایان بازی رخ داده است که نباید آن را نادیده گرفت.

DESTRUCTOID 7.5/10

در زمان انتشار بازی Pokemon Sword and Shield، با کمی تجربه آگاه شدیم که با چه عنوان جذاب و مهیجی سر و کار داریم. حال باید گفت که بسته الحاقی جدید این اثر یعنی The Crown Tundra به جذابیت‌های آن اضافه کرده است و هواداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند.

Wccftech 7/10

با این که The Crown Tundra تفاوت چشمگیری با دو بسته الحاقی قبلی بازی Pokemon Sword and Shield ندارد، اما باز هم بهتر از آن‌ها است. این بسته با بازگرداندن برخی از شخصیت‌های قدیمی، یاد و خاطره‌ی نسخه‌های گذشته را برای ما و دیگر طرفداران زنده کرد. همین کافی است تا به تجربه‌ی آن پرداخته و لحطات مفرحی را داشته باشیم.

Pocket Tactics 7/10

بی شک The Crown Tundra بسته الحاقی خوبی برای هواداران و به خصوص بازی‌بازان قدیمی خواهد بود؛ چرا که تیم سازنده سعی داشته است تا شخصیت‌هایی از نسخه‌های قبلی را هم به بازی اصلی وارد کند. البته این بسته پس از چند روز تجربه ممکن است حس و حال روزهای اول را نداشته باشد.

nintendolife 7/10

The Crown Tundra امکانات تازه‌ای را به بازی آورده که در مجموع خوب است. اگر بسته الحاقی The Isle of Armor را تجربه کرده و از آن لذت بردید، این بسته نیز انتخاب خوبی برایتان خواهد بود، در غیر این صورت توصیه می‌کنیم که به سراغ آن نروید.

jeuxvideo.com 6.5/10

شخصیت‌ها، محیط و داستان خوبی از طریق The Crown Tundra به بازی اضافه شده است و شاید برای هواداران جالب توجه باشد. البته عقیده‌ی ما این است که این بسته هنوز هم جای کار داشت و تیم سازنده می‌توانست محتویات بیشتری را برای آن تدارک ببیند. حال باید منتظر بود و دید که این تیم برای آینده‌ی Pokemon Sword and Shield چه برنامه‌هایی خواهد داشت.

Hobby Consolas 6.5/10

با تجربه‌ی The Crown Tundra، متوجه می‌شوید که به جز چند تغییر کوچک، اتفاق خاصی در بازی اصلی رخ نداده است. چالش‌های موجود در بخش جدید به خوبی ذهن بازی‌بازان را درگیر نمی‌کند و بسیار ساده هستند. اگر از طرفداران بازی Pokemon Sword and Shield هستید، پیش از خرید این بسته اطلاعات خوبی از آن کسب کنید.

METRO.co.uk 6/10

شاید The Crown Tundra چند بخش تازه را به بازی اضافه کند، اما به نظر ما این بسته حس و حال جالبی ندارد و بازی‌بازان خیلی زود از آن خسته خواهند شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید