آگهی شغلی جدید یوبی‌سافت به یک بازی معرفی نشده اشاره دارد

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، استودیوی یوبی‌سافت رفلکشن (Ubisoft Reflection) اخیراً آگهی استخدام جدیدی به منظور جذب یک طراح روایت برای یک عنوان معرفی نشده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس جزئیات ارائه شده در این آگهی استخدام، به نظر می‌رسد یوبی‌سافت به دنبال ساخت یک بازی جهان باز است. در ادامه می‌توانید توضیحات مربوط به این آگهی استخدام را مطالعه بفرمایید.

این طراح روایت در ساخت داستان یک بازی و طراحی سیستم های روایی آن ، ایجاد شخصیت ها ، تعریف داستان پشت مکان ها یا اشیا، طراحی روایت ماموریت‌ها، ساخت قوس‌های داستان، کمک به ایجاد یک سفر احساسی برای بازی‌باز مشارکت می‌کند.

یکی از مهارت‌ها و دانش لازم برای این شغل، برخورداری از دانش کافی و مناسب از بازی‌های ویدیویی و رویکردهای داستانی جهان باز است. بنابراین طبق این اطلاعات به نظر می‌رسد عنوان جدید یوبی‌سافت به صورت جهان باز خواهد بود. هیچ‌گونه جزئیات دیگری در خصوص این عنوان جدید منتشر نشده و باید تا زمان انتشار اطلاعات بیشتر منتظر بمانیم.

شرکت یوبی‌سافت سابقه‌ی زیادی در ساخت عناوین جهان باز دارد. از جمله فرنچایزهای جهان باز این شرکت می‌توان به عناوین Watch Dogs، Far Cry و حتی Ghost Recon اشاره کرد

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید