تصاویر جدیدی از بازی Quantum Error منتشر شد

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

معمولا قبل از ورود به هر نسل جدید در صنعت بازی‌های ویدئویی، اغلب عناوین کاملا جدید و منحصر به فردی معرفی می‌شوند تا از همان ابتدا بازی‌بازان را با برخی پیشرفت‌های مربوط به نسل جدید آشنا سازند. یکی از این عناوین جدید را می‌توان بازی Quantum Error به شمار آورد. این بازی که در واقع یک عنوان تیراندازی با زاویه‌ی دوربین اول شخص است، داستانی تاریک از آتش‌نشانان مستقر در یک پایگاه فضایی را روایت خواهد کرد که در آن حس ترس کیهانی و وحشت مقابله با موجوداتی ترسناک گنجانده شده است. در حقیقت شما در بازی Quantum Error بی‌دفاع نیستید اما همواره وحشتی گسترده از فضایی که در آن قرار دارید و دشمنانی که ناگهان در مسیر شما قرار می‌گیرند را حس خواهید کرد.

حال به تازگی استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی Quantum Error یعنی تیم‌کیل مدیا (TeamKill Media) در حساب کاربری رسمی توییتر خود دو تصویر جدید از ابتدای بخش داستانی و یک اسلحه‌ی منحصر به فرد از بازی را به نمایش گذاشت. یکی از این تصاویر مربوط به یک صحنه‌ی سینمایی در بخش‌های ابتدایی داستان بازی است که البته با برچسب Work In Process منتشر شده و امکان دارد در نسخه‌ی نهایی با تغییراتی همراه باشد. در تصویر دوم بازی‌بازان می‌توانند یک اسلحه‌ی بزرگ و منحصر به فرد که در واقع یک Mini Gun است را مشاهده کنند. استودیوی سازنده در توضیح این تصویر اظهار داشت که در بازی Quantum Error شما با انواع دشمنان کشنده و سایر وحشت‌ها روبرو خواهید شد اما در عوض به اسلحه‌های زیادی برای دفاع از خود دسترسی خواهید داشت و می‌توانید دشمنان را تکه‌ تکه کنید.

عنوان Quantum Error قرار است برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اس و سری اس منتشر شود. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان مشخص نشده است اما استودیوی تیم‌کیل مدیا چندی پیش اعلام کرد که در حال حاضر هدف آن‌ها عرضه‌ی این بازی در سال ۲۰۲۱ میلادی است. در پایان می‌توانید به مشاهده‌ی تصاویر منتشر شده از بازی Quantum Error بپردازید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید