گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Viking City Builder از قابلیت رهگیری پرتو و DLSS 2.0 پشتیبانی می‌کند

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

استودیوی روسلیگن (Roslagen) به‌تازگی اعلام کرده است که بازی Viking City Builder از قابلیت رهگیری پرتو و DLSS 2.0 پشتیبانی خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بازی Viking City Builder عنوانی در سبک استراتژی همزمان است که ابتدا در ماه گذشته به صورت رسمی معرفی شد. همان‌طور که از نام این اثر مشخص است، وقایع این بازی در دوران وایکینگ‌ها جریان دارد. شما نقش گروهی از نیروهای وایکینگ را در دست خواهید داشت. این عنوان در حقیقت یک بازی کلاسیک در سبک شهرسازی است که المان‌های عناوین استراتژی همزمان را نیز در خود دارد. شما باید برای افراد یک مکان جدیدی را ایجاد کرده و در آن به ساخت خانه‌های مختلف بپردازید. همچنین شما می‌توانید افراد خود را برای کار و یا برای شکار به منظور دریافت غذا به بیابان‌ها و محیط‌های دیگر بفرستید.

قلعه‌ها در بازی Viking City Builder نقش مهمی را ایفا می‌کنند. شما نیاز دارید تا در زمان حمله‌ی اروپایی یک ارتش قوی و مستحکم داشته باشید. جنگجویان شما نیز نقش تعیین کننده‌ای خواهند داشت. شما می‌توانید آن‌ها برای دزدیدن غذاها و منابع مورد نیاز به جاهای مختلف بفرستید. به طور کلی در دهکده‌ها و روستاها، منابع با ارزشی وجود دارند. شما باید دهکده‌‌ی خود را مدیریت کرده و وظایف مشخصی را برای افراد خود تعیین کنید تا در نهایت بتوانید یک اقتصاد قوی ایجاد نمایید.

برای توسعه‌ی بازی Viking City Builder از موتور Unreal Engine 4 استفاده شده است. در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به تفاوت گرافیکی این بازی در زمان فعال بودن و عدم فعال بودن قابلیت رهگیری پرتو را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Viking City Builder در تاریخی نامشخص برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید