سرد و بی روح | نقدها و نمرات بازی Umihara Kawase BaZooka

اگر از دوست داران Umihara Kawase BaZooka باشید، احتمالا می‌دانید که این بازی در ماه می امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. سازندگان از همان زمان برنامه‌هایی برای افزایش محبوبیت بازی داشتند و یکی از این کارها، انتشار نسخه‌ی کنسولی آن بود. این اتفاق قرار است سه روز دیگر برای نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ رخ دهد. حال امروز نقدها و نمرات نسخه‌ی کنسولی Umihara Kawase BaZooka در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Umihara Kawase BaZooka از سری عناوین اکشن است که در آن باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و در قالب حالت‌های متنوع، رقابت‌های نسبتا هیجان انگیزی را تجربه کنید. همچنین قادر هستید تا از سلاح‌های و تجهیزات مهمی بهره برده و دشمنان را یکی پس از دیگری نابود کنید تا سطحتان هم بالاتر برود. بخش‌های آنلاین و چند نفره‌ای هم در آن دیده می‌شود که می‌توانید آن‌ها را با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان تجربه کنید. تا به حال تریلرها و تصاویر زیادی از Umihara Kawase BaZooka در دسترس قرار گرفته که با استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان نیز همراه شده است؛ اگر چه نظر منتقدان ممکن است این‌طور نباشد.

لازم به ذکر است که شرکت این‌این گیمز (ININ Games) به صورت همزمان در امر ساخت و عرضه‌ی Umihara Kawase BaZooka نقش داشته است. همان‌طور که گفته شد، اکثر بخش‌های این بازی آنلاین است و برای تجربه‌ی آن‌ها حداقل به ۴ بازی‌باز نیاز خواهد بود. از این نکات که عبور کنیم، امروز نقدها و نمرات این اثر توسط منتقدان نام آشنای حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی منتشر شده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

GameGrin 6/10

Umihara Kawase BaZooka عنوان بامزه‌ و آرکیدی است که دنباله‌ای از سری محبوب Umihara Kawase به حساب می‌آید. متاسفانه انیمیشن‌ها و باس‌های این بازی به خوبی طراحی نشده‌اند و سازندگان می‌توانستند وقت بیشتری را برای ساخت آن‌ها صرف کنند.

STARBIT 5/10

شاید این بازی تنها برای علاقه‌مندان به سری Umihara Kawase جذاب باشد. در غیر این صورت، فکر نمی‌کنیم که دیگر بازی‌بازان از آن استقبال کنند. با توجه به این که نسخه‌ی جدید این بازی بالاخره برروی نینتندو سوییچ عرضه شد و در گذشته با نسخه‌های قبلی آن خاطرات زیادی داشتیم، تصمیم گرفتیم تا آن را تجربه و بررسی کنیم. نواقص فراوانی در کاراکترها، گیم‌پلی و بخش‌های آنلاین بازی به چشم می‌خورد که ارزش آن را پایین آورده است.

nintendolife 4/10

Umihara Kawase BaZooka بازی نسبتا بامزه‌ای است، اما این دلیل قانع‌کننده‌ای برای لذت بردن از آن نخواهد بود. این بازی بسیار کوتاه است و علاوه‌بر آن، شخصیت‌ها در آینده خاطره انگیز نخواهند بود. در مجموع به عقیده‌ی ما، ساخت این بازی با این محتویات اصلا منطقی نبود.

Gamezebo 4/10

تقریبا می‌توان گفت که هیچ بازی‌بازی از Umihara Kawase BaZooka لذت نخواهد برد؛ چرا که آثار دوبعدی و دوست داشتنی بیشتری هستند که بتوانید از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. تمام اتفاقات و داستان این بازی قابل حدس است و هیجانی در آن وجود ندارد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 3٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید