ایستراگی در نسخه‌ی دمو بازی Call of Duty: Black Ops Cold War پیدا شد

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War شرکت اکتیویژن (Activiosn) از همان روز‌های اول انتشار به نسل بعدی کنسول‌ها راه خواهد یافت. قبل از انتشار بازی در ماه نوامبر ، بازیبازان این فرصت را پیدا کرده‌اند که به لطف بیشترین میزان دانلود نسخه‌ی آزمایشی در تاریخ Call of Duty این عنوان را زودتر از موعد مقرر انتشارش به صورت آزمایشی تجربه کنند، اما معلوم است که رازهای عمیق‌تری برای کشف در نسخه‌ی آزمایشی Black Ops Cold War وجود دارد که فراتر از مکانیک گیم‌پلی آن و در ادامه به یکی از این‌ها اشاره خواهیم داشت .

کاربری در سایت ردیت(Reddit) به نام Neur0r دیروز در پستی به رشته‌های اعداد پنهان شده در تصاویر پس زمینه اطراف منوی نسخه‌ی آزمایشی اشاره کرد. با گرفتن این اعداد و اجرای آن‌ها از طریق اتاق مطالعه الکترونیکی CIA (قانون آزادی اطلاعات CIA)، جایی که می‌توان به اسناد طبقه بندی نشده قبلی دسترسی داشت. طرفداران Black Ops Cold War می‌توانند تعدادی از اسناد مربوط به دوره‌ی زمانی بازی آینده را ببینند. به عنوان مثال، یک سند که آن‌ها توانستند انتخاب کنند تماس با UHVR بود که در نزدیکی شروع جنگ سرد در ۱۳ آگوست ۱۹۴۶ ثبت شد و در سال ۲۰۰۷ از طبقه بندی خارج شد. این گزارش مکالمه‌ی بین یک عامل سیا و دو منبع اطلاعاتی در مورد افراد در مونیخ بانکر ۱ / BP / 5 ارائه می‌دهند. برخی دیگر از آن‌ها اسناد بزرگتری مانند گزارش هیئت بررسی ویژه‌ی ۱۹۸۷ برای رئیس جمهور رونالد ریگان است که در این بازی ظاهر می‌شود.

باید دید آیا اسنادی که Neur0r یا اسناد مخفی دیگر می‌تواند نقشی در روایت بازی داشته باشد ، اما واقعیت این است که این اعداد به عنوان ایستراگ در دسترس هستند، تنها یک نشانه از کار زیاد است. بازآفرینی دوره‌ی زمانی همان‌طور که نشان داده شده است، برخی از اتفاقات با تاریخ همراه خواهند بود، اما تری‌آرچ (Treyarch) و ریون سافت‌ور (Raven Software) تحقیقات خود را انجام داده‌اند. قبل از انتشار Black Ops Cold War ، طرفداران این مجموعه می‌توانند به لطف جشن‌های هالووین در عنوان بتل رویال Call of Duty: Warzone ، حالت زامبی را تجربه کنند. رویداد Haunting of Verdansk در Modern Warfare و Warzone حالت‌های مرتبط با زامبی، موارد تزئینی جدید که بر اساس امتیازات به‌ دست آمده و موارد دیگر را اضافه می‌کند.بیش از ۳۰۰ میلیون بازیباز از سال گذشته Call of Duty: Mobile را بازی کرده‌اند و آن را به یکی از موفق‌ترین بازی‌های گوشی‌های هوشمند تبدیل کرده است. اینکه آیا توجه به جزئیات در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War که توسط اسناد مخفی CIA نشان داده شده، نشانه‌ی موفقیت قریب الوقوع آن است یا خیر ، باید در ماه‌های آینده مشخص شود.

12345678910(18 رای, میانگین آرا 8٫89 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • مردم شهری که همه در آن می لنگند ، به کسی که راست راه می رود می خندند ... ! گفت:

  خدایی ملت چقدر بیکارن عدد پیدا میکنن تحقیق میکنن حتی دنبال اسناد cia هم هستن

  14Thumb up 15Thumb down
 • J-o-e-l گفت:

  درود به همه دوستان ، بنده بتای کلد وار و بازی کردم ، نظر شخصی من درموردش اینه که کلد وار یک پسرفت محسوب میشه دیگه خبری از اون صدا گذاری واقع گرایانه مدرن وارفیر نیست و برگشته به بلک اپس ۴ ، انیمیشن های بازی نخوه دویدن و نشستن و تکل زدن و پریدن کاملا سطح پایین و تاریخ مصرف گذشته هست قشنگ تفاوتش و کاملا حس میکنید ، این موارد تجربه کلی بازی رو برای من دگرگون کرد حالا بماند مپهای بازی که بجز یه دونش مابقی واقعا جالب نبود . در مورد بخش داستانی هم باید ببینیم بازی چیکار میکنه . منکه منصرف شدم از خریدش ، امیدوارم مدرن وارفیر بخش انلاینش روی ps5 قابل بازی باشه به جرات کاملترین و بهترینه .

  4Thumb up 16Thumb down
 • girl gamer گفت:

  از این خیلی خوشحالم تریارک فهمیده گیمرا چی میخان خوشحالم دنباله بلک اپس ۱ و داستان میسن هستش یادش بخیر سال ۲۰۰۸ یه gt220 خریدم برا اجراش و ۹۴۰۰ رو فروختم رو pc خدا کنه رو تمال پلتفرمها بهینه باشه

  0Thumb up 0Thumb down