گزارش: Final Fantasy 7 Remake و God of War برای پلی‌استیشن ۵ به‌روزرسانی می‌شوند

۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

یک دیتاماینر به تازگی اطلاعاتی را کسب کرده است و طبق ادعاهای او، بازی‌های محبوب Final Fantasy 7 Remake و God of War قرار است برای پلی‌استیشن ۵ به‌روزرسانی شوند تا شاهد ظاهر و عملکرد بهتر باشیم.

کمتر از سه هفته تا عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ باقی مانده است و با اینکه کنسول سونی لاین‌آپ عرضه‌ی نسبتا خوبی دارد، بسیاری دوست دارند بدانند که بازی‌های محبوب پلی‌استیشن ۴ آن‌ها چطور برروی این کنسول اجرا خواهد شد. به همین دلیل است که خبر به‌روزرسانی Final Fantasy 7 Remake و God of War برای پلی‌استیشن ۵ هیجان‌انگیز است. هر چند در حال حاضر اطلاعات کمی در این باره در دسترس است.

این خبر را لنس مک‌دونالد (Lance McDonald)، یکی از دیتاماینرهای مشهور بازی‌های ویدیویی، در توییتر خود به اشتراک گذاشت. مک‌دونالد در این توییت گفت که Final Fantasy 7 Remake و God of War در کنار God of War 3 Remastered، یک به‌روزرسانی گسترده‌تر برروی پلی‌استیشن ۵ دریافت خواهند کرد که فعلا معلوم نیست چه خواهد بود.

در بدترین حالت شاهد بهره‌برداری این بازی‌ها از سخت‌افزار قوی‌تر پلی‌استیشن ۵ خواهیم بود که به معنای وضوح تصویر و نرخ فریم بالاتر است. اما برخی معتقدند که این بازی‌ها ارتقای بسیار معنادارتری خواهند داشت و در واقع توسعه‌دهندگان برروی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی‌ها کار خواهند کرد. شاید بتوانیم God of War را با Ray-Tracing و گرافیک بهبودیافته ببینیم.

سونی در حال حاضر تایید کرده است که ۹۹ درصد بازی‌های پلی‌استینش ۴ بدون نیاز به هیچ کار اضافه‌ای برروی پلی‌استیشن ۵ اجرا خواهند شد. اما بسیاری از این بازی‌ها برای پلی‌استیشن ۵ به‌روزرسانی خواهند شد تا شاهد افزایش نرخ فریم و کاهش زمان بارگذاری باشیم. عناوینی مانند Destiny 2، Doom Eternal، Marvel’s Avengers و The Witcher 3: Wild Hunt در این فهرست هستند.

با این اوصاف شاید Final Fantasy 7 Remake و God of War هم جز این فهرست باشند. هر چند توییت مک‌دونالد در حال حاضر پاک شده است و مشخص نیست که تا چه حد می‌توان به این اطلاعات اتکا کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید