The Outer Worlds برروی استیم و GOG عرضه شد

۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

بازی اکشن و نقش‌آفرینی تحسین شده‌ی The Outer Worlds، ساخته‌ی استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment)، حدود یک سال پیش به صورت انحصاری از طریق فروشگاه اپیک گیمز در اختیار کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت. با این حال، تیم سازنده با انتشار پیامی در حساب توییتر خود رسما اعلام کرده که این بازی برروی دو فروشگاه استیم و GOG نیز عرضه شده است.

بازی The Outer Worlds شما را به آینده‌ی دور و زمانی خواهد برد که شرکت‌های بزرگ انسان‌ها را به استعمار خود در آورده و کنترل سیاره‌های مختلف را به دست گرفته‌اند. شما پس از بیدار شدن از خواب مصنوعی خود در سفینه‌ی Hope، وظیفه‌ی اکتشاف در سیستم Halycon را به عهده می‌گیرید ولی بسیار سریع‌تر از آن‌چه که انتظارش را دارید با اعضای ارشد یکی از همان شرکت‌های بزرگ وارد درگیری می‌شوید.

بازی The Outer Worlds در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. به مناسبت انتشار بازی برروی دو فروشگاه استیم و GOG، این عنوان برای مدتی محدود با ۵۰ درصد تخفیف در این دو فروشگاه عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «جهانی از جنس دیگر» را از طریق لینک قرار داده شده مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید