گزارش: شایعه‌های پیرامون ساخت Silent Hill انحصاری پلی‌استیشن ۵ معتبر هستند

۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

بر اساس صحبت‎‌های جدیدی یکی از منابع داخلی معتبر، احتمال دارد شایعه‌های پیرامون عنوان Silent Hill که توسط سونی در دست ساخت دارد حقیقت داشته باشد و ما به زودی اطلاعاتی از آن دریافت کنیم.

ایمران خان، ادیتور سابق گیم‌اینفورمر (GameInformer) و میزبان حال حاضر پادکست کایندا فانی (Kinda Funny)، در پادکست جدیدی گفت:

ما هنوز به طور قطعی نمی‌دانیم که آیا Silent Hill در دست ساخت قرار دارد یا خیر اما من فکر می‌کنم پروژه‌ی شایعه شده پیرامون سری Silent Hill ارتباطی با هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) ندارد اما کسی چه می‌دانم صنعت بازی‌های ویدیویی در وضعیت عجیبی قرار گرفته است.

همچنین آقای ایمران خان به وضوح اعلام می‌کند که مستقیماََ و به طور حتی نمی‌داند که آیا واقعاََ بازی جدیدی از سری Silent Hill در دست ساخت قرار دارد یا خیر. وی در این باره توضیح داد:

من فکر می‌کنم شایعه‌ها معتبر هستند و من می‌دانم که افرادی که شایعه شده است برروی Silent Hill کار می‌کنند در هر صورت پروژه‌ای را در دست ساخت دارند اما مطمئن نیستم این پروژه مرتبط با سری Silent Hill خواهد بود یا یک سری کاملاََ جدید است.

اوایل سال ۲۰۲۰ شایعه‌هایی منتشر شد مبنی بر این که دو بازی مجزا از سری Silent Hill مراحل توسعه را طی می‌کند. یکی از آن‌ها نقش ریبوت برای این سری را خواهد داشت که البته با مشارکت استودیوی ژاپن (Japan Studio) ساخته می‌شود و دیگریبر اساس یک بازی لغو شده از این سری توسعه می‌یابد و احتمالاََ به صورت سریالی در دسترس قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که پروژه‌ی سریالی اگر حقیقت داشته باشد یک عنوان چند پلتفرمی خواهد بود و ارتباطی با سونی ندارد اما پروژه‌ی ریبوت بر اساس شایعه‌ها به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ در دست ساخت قرار دارد.

1
0

بیشتر بخوانید