بازی Spooky Squashers برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت

۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت سازنده‌ی Spooky Squashers که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز آن را در اختیار بازی‌بازان و دارندگان گوشی‌های هوشمند قرار دارد. ضمنا تریلری از این بازی برای آشنایی بیشتر آن‌ها عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Spooky Squashers از سری عناوین هیجان انگیز به سبک ورزشی است که به ورزش اسکواش مربوط می‌شود و تیم سازنده برای ساخت آن از آثار مدرن و کلاسیک الهام گرفته است. البته این تیم جهانی رنگارنگ را برای این بازی طراحی کرده است و این باعث می‌شود که عده‌ی زیادی از آن رضایت داشته باشند. شخصیت‌های متنوعی در این بازی به چشم می‌خورد که هر یک توانایی‌های خاص خود را دارند. ضمنا سرعت در این عنوان اصلی‌ترین فاکتور به حساب می‌آید و در صورت رعایت این اصل، در اکثر نبردها پیروز خواهید بود. سه سطح دشواری نیز در آن دیده می‌شود و انتخاب هر یک از آن‌ها به توانایی‌های شما بستگی خواهد داشت. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این ورزش هستید، Spooky Squashers را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Spooky Squashers از امروز برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند آن را به صورت رایگان و بدون هیچ دردسری دریافت کنند. البته در این بازی تبلیغات وجود دارد و برای از بین بردن آن‌ها باید نسخه‌ی اصلی را خریداری کنید. در پایان پیشنهاد می‌کنیم ویدئویی از Spooky Squashers را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید