بقا در آلاسکا | نقدها و نمرات بازی The Red Lantern

۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

تنها دو روز از انتشار بازی The Red Lantern برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ می‌گذرد و حال باید دید که بازی‌بازان چه واکنشی نسبت به آن خواهند داشت. در همین راستا، امروز نقدها و نمرات این بازی تکمیل شد که برای مطالعه‌ی آن‌ها، ما را در ادامه همراهی کنید.

The Red Lantern اثری در سبک‌های ماجراجویی و بقا است و داستان آن در منطقه‌ی آلاسکا جریان دارد؛ جایی که The Musher و دوستانش به همراه پنج سگ وفادار از یک حادثه‌ی دلخراش جان سالم به در می‌برند و باید برای بقا مبارزه کنند. غذا، آب و سایر منابع لازم برای زنده ماندن در این بازی بسیار محدود هستند و تا زمانی که کورسوی امیدی را می‌یابید، باید استفاده‌ی درستی از آن‌ها داشته باشید. صداگذاران این بازی بسیار نام آشنا هستند و نامشان در عناوینی نظیر Horizon Zero Dawn و Life is Strange نیز دیده می‌شود. از رمز و رازهای موجود در محیط بازی نیز نباید به راحتی گذر کرد. پس اگر از دوست داران آثار این سبک هستید، The Red Lantern را از دست ندهید. چندی پیش تریلری از این بازی عرضه شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

قابل ذکر است که استودیوی تیمبرلاین (Timberline) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی The Red Lantern را به عهده داشته است. همچنین بخش آنلاین و چند نفره‌ای در این عنوان به چشم نمی‌خورد و در تمام قسمت‌های آن باید به صورت آفلاین و تک نفره پیشروی داشته باشید. حال امروز نقدها و نمرات این بازی توسط منتقدان مشهور حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

NintendoWorldReport 7.5/10

در کل The Red Lantern ارزش وقت گذاشتن و تجربه کردن را دارد؛ البته اگر از دوست داران آثار ماجراجویی و اکشن باشید. سرنوشت و انتهای این بازی کاملا به شما بستگی دارد و می‌توانید با تصمیمات خود جان گروهتان را نجات دهید.

EUROGAMER.it 7/10

The Red Lantern یک بازی چالش برانگیز و درگیر کننده به سبک ماجراجویی است که شاید بد نباشد سری به آن بزنید. البته مشکلاتی هم در آن دیده می‌شود که قابل درک نیست و امیدوار هستیم که در اسرع وقت توسط تیم سازنده رفع شود.

DESTRUCTOID 7/10

The Red Lantern ممکن است اثری لذت‌بخش و یا عنوانی کسل کننده باشد؛ چرا که همه چیز به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی دارد. چیزی که ما در جریان هستیم، این است که ماجراجویی The Musher در آن بسیار هیجان انگیز بوده و به اندازه‌ی کافی به این قضیه پرداخته شده است. از نقش سگ‌ها در یافتن تصمیمات درست نیز نباید غافل شوید.

SCREEN RANT 4/10

ایده‌ی توسعه‌ی چنین اثر ماجراجویی و بقایی بد نیست، اما تیم سازنده می‌توانست زمان بیشتری را صرف توسعه‌ی آن کند و به جزئیات آن بپردازد. در صورت بروز این اتفاق، با عنوانی سر و کار داشتیم که بازی‌بازان می‌توانستند ساعت‌ها با آن سرگرم شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید