تاریخ آغاز اولین Raid بازی Ghost of Tsushima: Legends با نام The Tale of Iyo اعلام شد

۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

با این‌که تنها یک هفته از انتشار بازی Ghost of Tsushima: Legends می‌گذرد، اما این عنوان به زودی محتویات جدیدی را دریافت خواهد کرد. طبق توضیحات ارائه شده توسط ساکر پانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions)، در کنار در دسترس قرار گرفتن چالش‌های هفتگی در روز‌های جمعه، اولین Raid بازی نیز با نام «The Tale of Iyo» در تاریخ ۹ آبان (۳۰ اکتبر) آغاز خواهد شد.

در طول سه چپتر The Tale of Iyo، بازی‌بازان به سرزمین Iyo سفر خواهند کرد. براساس صحبت‌های توسعه دهندگان، بازی‌بازان برای تکمیل این Raid به «هماهنگی و ارتباط کامل» نیاز دارند. همچنین پیشنهاد شده است که برای برای شرکت در این Raid، سطح KI تجهیزات حداقل ۱۰۰ باشد. البته باید در نظر داشته باشید که به دلیل عدم ارائه‌ی قابلیت مچ‌میکینگ (Matchmaking)، شما باید تعدادی از دوستان خود را برای انجام The Tale of Iyo دعوت کنید. زمان دقیق در دسترس قرار گرفتن این Raid در طی روز‌های آینده اعلام خواهد شد.

از طرف دیگر، چالش‌های هفتگی در واقع متغیر‌هایی را به صورت هفتگی به یک ماموریت‌ داستانی دو نفره و یا یک ماموریت Survival چهار نفره اضافه می‌کنند. این چالش‌ها با درجه‌ی سختی Nightmare طراحی شده‌اند و در صورت تکمیل آن‌ها به همراه اهداف اضافی در نظر گرفته شده برای هر کدام، بازی‌بازان تجهیزاتی با بالاترین سطح دریافت خواهند کرد. شما همچنین می‌توانید در لیدربرد‌های هفتگی با دیگران رقابت کرده و برای کسب بالاترین امتیاز هر بخش تلاش کنید.

بازی Ghost of Tsushima هم‌اکنون برروی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم به تحلیل فنی، هایلایت و نقد و بررسی آن نگاهی بیاندازید. همچنین اگر می‌خواهید بدانید که Ghost of Tsushima تا چه حد به ریشه‌های تاریخی وفادار است، این مقاله را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید