اولین تصاویر از ورود کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت به داخل فروشگاه‌ها توسط یکی از طرفداران به ثبت رسید

به تازگی یکی از طرفداران کنسول‌های شرکت مایکروسافت موفق به ثبت اولین تصاویر ورود کنسول‌های نسل نهمی اکس‌باکس سری اکس و اس به داخل انبار یکی از خرده‌فروشی‌های بزرگ شده است. در ادامه همراه ما تا علاوه بر بررسی جزئیات تکمیلی نگاهی به این تصاویر داشته باشیم.

کمتر از سه هفته تا انتشار جهانی کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت زمان باقی مانده و به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت در حال ارسال کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و اس به خرده‌فروشی‌های مطرح سراسر جهان است تا فروشندگان بتوانند از روز اول انتشار کنسول‌ها را در اختیار طرفداران قرار دهند‌.

حال به تازگی یکی از کاربران و‌ب‌سایت ردیت (Reddit) که با نام کاربری gjamesaustin شناخته می‌شود، اولین تصاویر از ورود محموله‌‌ی کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت به انبار یکی از خرده‌فروشی‌های مشهور (که به علت افشا نشدن هویت وی نامی از آن برده نشده است) را به ثبت رسانده است. شما می‌توانید این تصاویر را در ادامه مشاهده کنید.

ایشان اعلام کرده‌اند انبار فروشگاهی که این تصاویر را در آن به ثبت رسیده است، ۱۰ عدد کنسول اکس‌باکس سری اکس و ۸ عدد کنسول اکس‌باکس سری اس دریافت کرده و شرکت مایکروسافت هنوز زمان دقیق اجازه‌ی فروش کنسول به مشتریان را نیز اعلام نکرده است.

ایشان همچنین اعلام کرده‌اند که فروشگاه تعدادی دسته‌ی DualSense کنسول پلی‌استیشن ۵ و هدست PULSE 3D دریافت کرده است که زمان دقیق فروش آن‌ها نیز همچنان از سوی شرکت سونی اعلام نشده است که البته با توجه به تصاویری که چند روز قبل از حضور بسته‌ها‌ی کنترلر DualSense در قفسه‌ی فروشگاه‌ها خبر می‌داد، این موضوع اصلاً بعید به نظر نمی‌رسد.

کنسول پرچم‌دار شرکت مایکروسافت یعنی اکس‌باکس سری اکس با قیمت ۴۹۹$ و کنسول ارزان‌قیمت‌تر نسل نهمی این کمپانی یعنی اکس‌باکس سری اس با قیمت ۲۹۹$ در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) به صورت جهانی در دسترس طرفداران‌ قرار خواهد گرفت.

همچنین فراموش نکنید که شرکت مایکروسافت در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ (۹ نوامبر ۲۰۲۰) ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران برنامه‌هایی را برای طرفداران خود تدارک دیده است.

12345678910(51 رای, میانگین آرا 8٫16 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید