اطلاعات جدید از پوسته‌ی وسایل نقلیه و زره‌ها در Halo Infinite منتشر شد

۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

به تازگی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Halo Infinite، اطلاعاتی را در مورد این بازی مورد انتظار منتشر کرده است و در یک پست انجمن به معرفی پوسته‌های وسایل نقلیه و زره‌ها و همچنین نحوه‌ی به دست آوردن آیتم‌های ظاهری درون بازی پرداخته است.

با توجه به تاخیر شوکه‌کننده‌ی Halo Infinite که قرار بود یکی از عناوین هنگام عرضه‌ی کنسول اکس‌باکس سری اکس باشد، بسیاری از هواداران از دیدن تبلیغات گسترده‌ی برندهای مختلف با استفاده از مسترچیف متعجب شدند. در حال حاضر نوشیدنی انرژی‌زای Monster، کدهای Double XP را برای بخش چندنفره‌ی این بازی برروی قوطی‌های خود قرار می‌دهد، در حالی که بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. همچنین Taco Bell هم تبلیغ اکس‌باکس سری اکس خود را با Halo Infinite انجام داد.

به نظر می‌رسد که این ۳۴۳ بوده است که تصمیم گرفته تا بازاریابی بازی، علی‌رغم تاخیر آن همچنان ادامه داشته باشد. این گونه می‌توانید با خرید محصولات از برندهای شریک اکس‌باکس، امتیازات جالبی را برای بخش چندنفره‌ی بازی به دست آورید که همانطور که اشاره شد Double XP یکی از آن‌ها است.

اما خوب است بدانید که یکی از مواردی که می‌توانید از طریق خرید این محصولات به دست بیاورید، Coating است که همان نسخه‌ی Halo Infinite از اسکین‌های درون بازی است. یکی از این Coatingها Red Shift Armor نام دارد که اسپارتان شما را در زره‌ای با ترکیب رنگ‌های قرمز، مشکی و نقره‌ای قرار می‌دهد. کد دسترسی به این اسکین به تمام کسانی تعلق می‌گیرد که از تاریخ ۹ نوامبر تا ۱۳ دسامبر، از فروشگاه GameStop خریدهای مربوط به Halo یا اکس‌باکس داشته باشند.

دومین اسکین هم Azure نام دارد که به وسایل نقلیه‌ی Warthog اختصاص دارد. این اسکین ظاهر نمادین سبز خاکی Warthog را با ترکیب رنگ‌های آبی تیره و خاکستری عوض می‌کند. قطعا این طرح ادامه خواهد داشت و در ادامه شاهد عرضه‌ی اسکین‌های بیشتری برای Halo Infinite از طریق شرکای مایکروسافت خواهیم بود.

جالب است بدانید که از Coatingها در بخش تک‌نفره و داستانی بازی هم می‌توان استفاده کرد و به گفته‌ی ۳۴۳ باعث می‌شود هر کس تجربه‌ی شخصی‌تری داشته باشد و بتواند مسترچیف و Warthog او را به ظاهری که دوست دارد در بیاورد. به نظر می‌رسد که استودیوی ۳۴۳ واقعا قصد دارد تا یک نسخه‌ی بسیار پخته و صیقل‌خورده از این بازی را با Halo Infinite ارائه دهد و تاخیر به وجود آماده هم در راستای کمک به همین مهم است.

بازی Halo Infinite در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۱ برروی اکس‌باکس سری اکس/اس، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید