سازندگان The Medium در ویدئویی به توضیح در مورد سیستم دو دنیای این بازی پرداختند

۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

بازی The Medium از جمله عناوین وحشت و بقایی به شمار می‌رود که تاکنون اطلاعات مختلفی از آن منتشر شده است. به‌تازگی توسعه‌دهندگان این اثر در ویدئویی به توضیح در مورد دو دنیای همزمان موجود در بازی پرداخته‌اند.

چندی پیش، استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) تریلری از گیم‌پلی The Medium را منتشر کرد که در آن ویژگی‌های دو جهان همزمان در این بازی را نمایش می‌داد. جسم فیزیکی ماریان (Marianne)، شخصیت اصلی این بازی، با روح وی هماهنگ شده است، چراکه هر دو به طور همزمان در محیط مربوطه‌ی خود عمل می‌کنند. اقدامات خاص در دنیای معنوی این بازی می تواند دنیای واقعی را تحت تأثیر قرار دهد و شما باید در این بخش‌ها به یک جهان تمرکز کرده تا در آن پیشرفت کنید.

نکته‌ی جالب اینجاست که گیم‌پلی بخش Dual-Reality حدود دو سوم از کل زمان بازی The Medium را تشکیل می‌دهد. ماریان در دنیای واقعی و دنیای معنوی تلاش می‌کند تا زنده بماند.

در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به توضیحات سازندگان این بازی در رابطه دو دنیای موجود در The Medium را مشاهده بفرمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Medium در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی با استفاده از موتور Unreal Engine 4 توسعه یافته است و از قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing) نیز پشتیبانی می‌کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید