نکاتی در مورد شخصیت Variks از بازی Destiny 2 منتشر شد

کمتر از سه هفته‌ی دیگر به زمان انتشار توسعه‌ی مورد انتظار Destiny 2 ، یعنی Beyond Light ، باقی مانده است. در حالی که بازیبازان خود را برای جابجایی گسترده‌ای که بازی طی می‌کند آماده کرده‌اند، بانجی (Bungie) تیزر داستانی دیگری را منتشر کرده است که این بار دوست قدیمی Fallen ، یعنی Variks است.

هنگامی که بازی Beyond Light ماه آینده راه اندازی شود، بازی‌بازان Destiny 2 با یک بازی کاملا متفاوت روبرو می‌شوند. نه تنها داستان به قلمرو ناشناخته‌ای سر خواهد زد، بلکه بسیاری از طرفداران تنظیمات قدیمی نیز عاشق آن شده‌اند. در کنار این تغییر، قسمت‌هایی از جمله شخصیت بازی شماره اول یعنی Variks به Destiny 2 وارد می‌شود. کانون توجه کاراکترها با نقل قول از خود واریکس شروع می‌شود و Darkness فقط منجر به مرگ می شود. این گسترش به شدت تاریکی را درگیر خواهد کرد، بنابراین این اخطار بیجا نیست ، با این حال پایان ماموریت‌های تداخل با پیامی مبنی بر عکس آن خاتمه یافت. در آن تاریکی به نگهبانان رسید و ادعا کرد که  نور علت مرگ است. واریکس سپس ادعا می کند که دیده است تاریکی ، به ویژه  قدرت Stasis با آرامیس، رهبر اروپا ، چه کرده است. واریکس نیز از روز گذشته در تریلر داستانی Beyond Light در مورد این مشاهده باز بود. به نظر می‌رسد همه اینها بیانگر وقوع واریکس و گروه افتاده ای است که وی زمانی اعتماد کرده و ماه یخی را پوشانده است. او موضع خود را در مورد تاریکی با این پیشنهاد که ممکن است متفاوت با نظرات Guardians ثابت شود، دنبال می‌کند. برای کسانی که نمی‌دانند ، Beyond Light نه تنها فرقه‌ی Eramis را به Stasis معرفی می‌کند، بلکه شخصیت‌های پخش را نیز معرفی می کند. همان‌طور که واریکس این را می‌گوید، او دیده می‌شود که یک کنیستر را در دست دارد که با رنگ نیلی مشخص Stasis درخشان است. سپس تیزر به طور ناگهانی با پیام “تاریکی را در آغوش بگیرید” پایان می‌یابد. با توجه به همه این‌ها، می‌توان حدس زد که واریکس بخشی از قدرت Stasis را دزدیده است تا به متحدان جدید خود یعنی نگهبانان، طعم آن را بچشد و ببیند آن‌ها چگونه واکنش نشان می‌دهند.

دیروز بانجی در وبلاگ خود یک صفحه‌ی شخصیت منتشر کرد که لیست اصلی شخصیت‌هایی را که بازیبازان در Beyond Light ملاقات می‌کنند معرفی کرد. همه‌ی این رسانه‌های جدید به‌طور مشترک اطلاعات بیشتری راجع به تلاش واریکس در اروپا و همچنین هم‌سویی و وفاداری وی ارائه می‌دهند. در واقع ، او کسی است که نگهبانان را برای کمک به امپراطوری تاریکی که در اروپا در حال ظهور است‌، فرا می‌خواند و این کار ماموریت های انتخاباتی را آغاز می‌کند. در ادامه تریلری که برای معرفی این شخصیت منتشر شده است را مشاهده نمایید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

Destiny 2: Beyond Light در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی مربوط به کنسول‌های نسل بعد نیز  در تاریخ ۱۸ آذر ماه امسال (۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در اختیار کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس قرار خواهد گرفت.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫33 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید