بازی Far: Lone Sails برای گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

تیم سازنده‌ی Far: Lone Sails که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز آن را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. همچنین ویدئوی تازه‌ای از این بازی منتشر شده است که برای تماشای آن، ما را در ادامه همراهی کنید.

Far: Lone Sails از سری عناوین ماجراجویی به صورت دوبعدی است که سازندگان برای ساخت آن از آثار قدیمی و جدید الهام گرفته‌اند؛ بنابراین این اثر می‌تواند رضایت عده‎‌ی زیادی از بازی‌بازان را جلب کند. تیم سازنده‌ی این بازی تنها از نفرات انگشت شماری تشکیل شده است و سابقه‌ی ساخت دیگر عناوین مهم را هم دارد. حال باید دید که عملکرد آن‌ها در توسعه‌ی Far: Lone Sails چگونه بوده است. بازی در یک بیابان جریان دارد؛ جایی که شما باید با جمع‌آوری وسایل و آیتم‌ها مختلف، سازه‌های زیادی  ساخته و از این طریق امتیازات لازم را به دست آورید. در جریان بازی هم پازل‌های فراوانی جلوی رویتان سبز می‌شود تا شما را سرگرم کند.

بازی Far: Lone Sails از امروز با قیمت ۳٫۹۹ دلار برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند آن را دریافت و تجربه کنند. پیش خرید این عنوان چندی پیش آغاز شده بود که با استقبال خوبی هم مواجه شد. در پایان تازه‌ترین ویدئوی مربوط به Far: Lone Sails قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید