سرویس یوبی‌سافت کانکت معرفی شد

شرکت یوبی‌سافت با معرفی سرویس جدید یوبی‌سافت کانکت (Ubisoft Connect)، یوبی‌سافت کلاب (Ubisoft Club) و یوپلی (Uplay) را با یکدیگر ترکیب و قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) و پیشرفت میان‌پلتفرمی (Cross-Progression) را به بازی‌های خود اضافه می‌کند.

با اضافه شدن قابلیت بازی میان‌پلتفرمی و پیشرفت میان‌پلتفرمی به برخی عناوین پرطرفدار در سال‌های اخیر، بازی‌بازان بیشتری خواهان اضافه شدن این قابلیت‌ها به بازی‌های مورد علاقه‌ی خود هستند. به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت صدای بازی‌بازان را به خوبی شنیده و به درخواست‌های آن‌ها با معرفی سرویس رایگان یوبی‌سافت کانکت پاسخ داده است. این سرویس قابلیت‌های یاد شده را به بسیاری از عناوین آینده شرکت یوبی‌سافت اضافه خواهد کرد.

سرویس یوبی‌سافت کانکت هم‌زمان با بازی مورد انتظار Watch Dogs: Legion و در تاریخ ۸ آبان ماه سال جاری (۲۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی) منتشر خواهد شد. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد همانند بخش یوبی‌سافت کلاب پاداش‌های مختلفی را دریافت کنند. در توضیح این سرویس آمده است:

حساب کاربری یوبی‌سافت شما یک سطح (Level) دارد که با کامل کردن چالش‌های مختلف و دریافت امتیاز XP در یوبی‌سافت کانکت افزایش خواهد یافت. هر چه بیشتر بازی کنید امتیاز بیشتری دریافت کرده و سطح شما بیشتر افزایش پیدا می‌کند.

شما می‌توانید با استفاده از امتیاز جدید تعریف شده در سرویس یوبی‌سافت کانکت، پاداش‌های مختلفی را دریافت کنید. این امتیاز با هر بار افزایش سطح حساب یوبی‌سافت به شما داده خواهد شد و به نظر می‌رسد هیچ سقفی برای حداکثر سطح حساب کاربری در نظر گرفته نشده است. پاداش‌های موجود در این سرویس شامل لباس و ظاهر شخصیت‌ها، پوسته‌ی سلاح‌ها و موارد دیگر می‌شود.

شرکت یوبی‌سافت تصمیم دارد به جای بازطراحی چالش‌های مربوط به بازی‌هایی که در حال حاضر در فروشگاه یوپلی و سرویس یوبی‌سافت کلاب وجود دارند، بیش از ۱۰۰۰ پاداش مختلف را به تمامی بازی‌بازان اهدا کند. این شرکت پیش از این بیان کرده بود که قصد دارد ویژگی بازی میان‌پلتفرمی را به اکثر عناوین آنلاین و چندنفره‌ی خود اضافه کند. علاوه بر این، قابلیت پیشرفت میان‌پلتفرمی نیز برروی اکثر عناوین جدید این شرکت فعال خواهند شد.

سرویس یوبی‌سافت کانکت در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و اس، نینتندو سوییچ، گوشی‌های هوشمند، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 9٫82 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید