گیفت کارت
گیفت کارت

بسته الحاقی جدید بازی Zombie Army 4: Dead War عرضه شد

۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

طبق اعلام تیم سازنده‌ی Zombie Army 4: Dead War، آگاه شدیم که جدیدترین بسته الحاقی این بازی هم‌اکنون در اختیار هواداران قرار گرفته است. به همین مناسبت، تریلری از این بسته عرضه شده است که در ادامه آن را مشاهده خواهیم کرد.

Zombie Army 4: Dead War از سری عناوین تیراندازی و ترسناک است که ابتدا اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. در این بازی باید با استفاده از سلاح‌های مختلف، با سیل عظیمی از زامبی‌ها مبارزه کرده و آن‌ها را از بین ببرید. تیم سازنده نیز تا این جا پشتیبانی خوبی از عنوان خود داشته است. به طور مثال، چند ماه قبل بسته الحاقی پرمحتوایی برای Zombie Army 4: Dead War منتشر شد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. قابل ذکر است که استودیوی ربلیون (Rebellion) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

تازه‌ترین بسته الحاقی بازی فوق با قیمت ۶٫۹۹ دلار، Mission 4: Damnation Valley نام دارد که از ویژگی‌های آن باید به اضافه شدن چند ماموریت و سلاح جدید و مورد نیاز اشاره نمود. این یکی از بسته‌هایی است که طرفداران برای دریافت آن مشتاق بودند و حال باید دید که واکنش آن‌ها چه خواهد بود. همان‌طور که گفته شد، امروز تریلری از این بسته به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان قابل مشاهده و دریافت خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با Army 4: Dead War توصیه می‌کنیم نقد و بررسی آن به قلم محمد آریامقدم را از این صفحه مطالعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید