آهنگساز بازی Death Stranding در حال کار برروی یک پروژه‌ی معرفی نشده است

۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) پس از سال‌ها کار برروی فرنچایز Metal Gear Solid، در سال گذشته یک آی‌پی جدید و کاملاً متفاوت به نام Death Stranding را عرضه کرد. این بازی نقدها و بازخوردهای متفاوتی را دریافت کرد. اما بدون شک برجسته‌ترین بخش این بازی که تقریباً تحسین همگان را برانگیخت، قسمت موسیقی آن بود. حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد آهنگساز این اثر در حال کار برروی یک پروژه‌ی معرفی نشده است.

آقای لادویگ فورسل (Ludvig Forssell)، آهنگساز برجسته‌ی بازی Death Stranding، اخیراً در توییتر خود تصویری را منتشر کرده که در آن وی در حال ضبط یک موسیقی برای یک پروژه‌ی نامشخص است. به طور مشخص هنوز اطلاعات بیشتری در خصوص این پروژه وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که این پروژه‌ی جدید به مانند Death Stranding با همکاری هیدئو کوجیما و استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Produtions) ساخته شود.

آقای فورسل از زمان بازی Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes، برروی عناوین بعدی کوجیما کار کرده است. وی همچنین سابقه‌ی کار برروی موسیقی دموی P.T را نیز در کارنامه‌ی خود دارد. در هر صورت باید تا هنگام ارائه‌ی جزئیات بیشتر در خصوص این پروژه‌ی جدید منتظر بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید