بازی Sweet Sins Superstars برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

سازندگان Sweet Sins Superstars که در گذشته از عرضه‌ی این بازی برروی گوشی‌های هوشمند خبر داده بودند، امروز آن را به دست بازی‌بازان رساندند و حال باید دید که واکنش آن‌ها نسبت به این قضیه چیست. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی مربوط به این بازی باشید.

Sweet Sins Superstars از سری عناوین جذاب به سبک‌های پازلی و موسیقی محور است که در ان باید کنترل شخصیت‌هایی با مهارت‌های مختلف را به دست گرفته و با شیاطین قدرتمندی مبارزه کنید. وظیفه‌ی شما این است که همزمان با انجام نبردها، قطعه‌های موسیقی شنیدنی و هیجان انگیزی را هم تولید کنید. بنابراین بازی از لحاظ موسیقی‌ها تنوع خوبی دارد و این قضیه را نباید در محبوبیت احتمالی آن نادیده گرفت. بازی در کل گیم‌پلی ساده اما اعتیادآوری دارد و از سایر ویژگی‌های آن باید به بیش از ۲۰ کاراکتر و امکان شخصی‌سازی آن‌ها اشاره داشت. تیم سازنده نیز سعی داشته است تا برای ساخت این عنوان از اینمه‌های مختلفی الهام بگیرد. قابل ذکر است که استودیوی پلتونیک گیمز (Platonic Games) به صورت همزمان در امر ساخت و عرضه‌ی آن نقش داشته است. بازی‌بازان این استودیو را با توسعه‌ی آثار محبوبی همچون Sailor Cats، Monkey Roll و Kawaii Kitchen می‌شناسند.

بازی Sweet Sins Superstars از امروز به صورت رایگان برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان بدون هیچ دردسری قادر به دریافت و تجربه‌ی آن خواهند بود. در صورت انتشار اخبار بیشتر از این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید