دموی بازی Immortals Fenyx Rising برروی سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار می‌گیرد

PC ، PlayStation 4 ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

بازی‌بازان و طرفداران صنعت بازی‌های ویدئویی قرار است در تعطیلات پایان سال جاری میلادی علاوه بر وارد شدن به نسلی جدید، به تجربه‌ی عناوین منحصر به فرد و جذاب زیادی برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس بپردازند. یکی از این عناوین را می‌توان Immortals Fenyx Rising اثر شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به شمار آورد که به علت شباهت‌های زیادی که به مجموعه‌ی بزرگ و پرطرفدار Legend Of Zelda شرکت نینتندو دارد، توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند.

طبق اطلاعات و ویدئوهای منتشر شده توسط شرکت یوبی‌سافت مشخص گردید که بازی Immortals Fenyx Rising یک عنوان جهان باز و گسترده به شمار می‌آید که داستان آن در دنیایی فانتزی و برگرفته از یونان باستان به همراه گرافیکی کارتونی اما چشم‌نواز جریان دارد. بازی‌بازان با قهرمان اصلی آن همراه خواهند شد و از قدرت‌های منحصر به فردی به مانند پرواز و سلاح‌های افسانه‌ای برای مبارزه با دشمنان متنوع و باس‌فایت‌های حماسی بهره‌مند خواهند بود. همچنین طبق مصاحبه‌های اخیر در مورد این بازی مشخص شد که در ساخت و توسعه‌ی آن سعی شده است بسیار به عناوین سال‌ ۲۰۰۰ و سبک نوستالژیک آن‌ها شباهت داشته باشد.

به تازگی شرکت یوبی‌سافت در یک خبر رسمی اعلام کرد که بازی‌بازان سرویس گوگل استدیا به زودی قادر خواهند بود به تجربه‌ی دموی عنوان Immortals Fenyx Rising برای مدتی محدود بپردازند. شرکت یوبی‌سافت در این اعلامیه‌ی خود اظهار داشت که از هم‌اکنون نسخه‌ی آزمایشی بازی Immortals Fenyx Rising در دسترس کاربران سرویس گوگل استدیا قرار دارد تا به تجربه‌ی آن بپردازند و در نهایت بازخوردهای خود را در مورد بخش‌های مختلف بازی به توسعه‌دهندگان ارائه دهند. لازم به ذکر است که این نسخه‌ی نمایشی محدودیت زمانی داشته و تنها به مدت یک هفته قابل بازی خواهد بود. شرکت یوبی‌سافت هنوز در مورد ارائه‌ی دموهای آزمایشی مشابه برروی سایر پلتفرم‌های مقصد بازی Immortals Fenyx Rising اطلاعاتی ارائه نداده است اما به نظر می‌رسد که قرار است بخش‌های مختلفی از این اثر در دسترس کاربران سایر پلتفرم‌ها قرار گیرد. همچنین مشخص شد که علاوه بر بازی Immortals Fenyx Rising، دو عنوان دیگر به نام‌های Humankind و Pac-Man Mega Tunnel Battle قرار است به مدت همین یک هفته در دسترس کاربران سرویس گوگل استدیا قرار گیرند تا به تجربه‌ی آن‌ها بپردازند.

عنوان Immortals Fenyx Rising قرار است در تاریخ ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ (۳ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. نسخه‌ی دموی آزمایشی آن نیز از امروز تا تاریخ ۸ آبان ماه ۱۳۹۹ (۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کاربران سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار دارد.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 7٫25 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید