فضانورد تنها | نقدها و نمرات بازی Filament

۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

بازی Filament ابتدا در ماه آپریل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد اسقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. پس از مدتی تصمیم گرفته شد تا نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن هم به دست بازی‌بازان برسد و حال این اتفاق رخ داده است که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد. در همین راستا، نقدها و نمرات این نسخه امروز تکمیل شد که برای مشاهده‌ی آن‌ها، ما را همراهی کنید.

Filament از سری عناوین اکشن و پازلی است که در آن باید کنترل یک فضانورد نام آشنا را به دست گرفته و به همراه گروه خود برای انجام یک پژوهش بسیار مهم راهی فضا شوید. همه چیز در وهله‌ی اول خوب پیش می‌رود و این تیم پیشروی مناسبی برای اهدافشان دارند، اما ناگهان از خواب بیدار می‌شوید و درمی‌یابید که اثری از دوستانتان نیست. حال شما باید تمام تلاش خود را به کار گرفته و ضمن یافتن سایر اعضای گروه، راهی را برای بازگشت به سیاره‌ی زمین پیدا کنید. این بازی تک نفره از بخش‌های پیچیده و چالش برانگیزی برخوردار است و معماهای اعتیاد آوری هم در آن به چشم می‌خورد تا بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده را ساعت‌ها سرگرم کند.

قابل ذکر است که دو شرکت برد انوی (Beard Envy) و کاسدو گیمز (Kasedo Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Filament را به عهده داشته‌اند. ضمنا این بازی فاقد هر گونه بخش آنلاین و چند نفره بوده و تمام قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و انفرادی طی شوند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Filament در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

The Digital Fix 10/10

عقیده داریم که انتشار عناوینی مانند Filament برروی کنسول نینتندو سوییچ کار بسیار جالب و خلاقانه‌ای است. سازندگان این بازی با ساخت معماهای عجیب، جذاب و البته دشوار، صبر شما را محک می‌زنند. بدون شک Filament یکی از برترین آثاری است که تا به حال برروی این کنسول تجربه کرده‌ایم.

SCREEN RANT 9/10

تیم سازنده‌ی Filament با همدلی خود توانستند عنوان درخشانی را تولید کنند و در این زمینه به آن‌ها تبریک می‌گوییم. اصلی‌ترین قسمت این بازی را پازل‌ها تشکیل می‌دهند که بازی‌بازان را برای مدتی طولانی سرگرم خواهد کرد. امسال آثار پازلی زیادی به دست بازی‌بازان رسید و یکی از بهترین‌ها را هم باید همین بازی به حساب آورد.

GOD IS A GEEK 8/10

حتی اگر هم از دوست داران آثار پازلی و معمایی نباشید، ممکن است از Filament استقبال کنید. بازی کاملا مناسب نینتندو سوییچ است و این می‌تواند دارندگان این کنسول را به وجد آورد. مشکلات بسیار کمی هم در این عنوان به دیده می‌شود و می‌توان آن‌ها را به راحتی نادیده گرفت.

New Game Network 7/10

Filament یک بازی دوست داشتنی و بامزه است که محیطی با محتویات فراوان هم در آن به چشم می‌خورد. بنابراین شما می‌توانید ساعت‌ها به تجربه‌ی آن مشغول شده و رمز و رازهایش را کشف کنید. البته به نظر ما، داستان بازی با مشکلاتی مواجه است و می‌توانست بهتر از این باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید