کنترلرهای DualSense کنسول پلی‌استیشن ۵ در ویترین فروشگاهای والمارت توسط مشتریان مشاهده شدند

طبق گزارشاتی که به تازگی توسط برخی از بازی‌بازان سراسر جهان منتشر شده است، به نظر می‌رسد طرفداران‌ پلی‌استیشن ۵ باید انتظار داشته باشند به‌زودی فروش رسمی اقلام و وسایل جانبی کنسول نسل نهمی شرکت سونی به صورت رسمی در خرده‌فروشی‌های سراسر جهان آغاز شود. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا به جزئیات تکمیلی این گزارش بپردازیم.

مدتی قبل بود که اولین تصاویر بسته‌بندی کنترلر DualSense توسط برخی از انبارداران فروشگاه والمارت منتشر شد و توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب کرد. همچنین تصویر مذکور تأییدی بر گزارش انتشار اقلام و وسایل جانبی کنسول پلی‌استیشن ۵ از تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ (۹ آبان ۱۳۹۹) در خرده‌فروشی‌های سراسر جهان بود.

حال به تازگی شخصی که در شبکه‌ی توییتر (Twitter) با نام کاربری ___Destruct شناخته می‌شود، تصاویری از اولین کنترلرهای DualSense قرار گرفته شده در ویترین فروشگاهای والمارت منتشر کرده است. شما می‌توانید در ادامه تصاویر به ثبت رسیده توسط ایشان را مشاهده کنید.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، کنترلر نسل نهمی شرکت سونی با طراحی ساده و در عین حال زیبایی که دارد، مطمئناً در آینده خواهد توانست توجه بسیاری از بازی‌بازان و مشتریان را به سمت خود جلب کند.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) منتشر شده و در بازارهای جهانی برای خرید در دسترس طرفداران‌ قرار خواهد گرفت.

 

12345678910(50 رای, میانگین آرا 8٫32 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید